21:46 2020 Rugpjūčio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1783
 • RUB85.6858
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  59

  Planuojama, kad į stebėjimo aikštelę lankytojai galės patekti jau šių metų rudenį

  VILNIUS, balandžio 8 — Sputnik. Greta Vilniaus oro uosto teritorijos šiais metais turėtų būti pradėti visuomenei skirtos lėktuvų stebėjimo aikštelės statybos darbai, praneša spaudos tarnyba.

  Planuojama, kad į naują oro uosto sklype kuriamą erdvę, kurioje iš arti bus galima pamatyti ir objektyvu užfiksuoti kylančius bei besileidžiančius lėktuvus, lankytojai galės patekti jau šių metų rudenį.

  "Iki šiol Vilniaus oro uoste lėktuvus žmonės stebėdavo išvykimo terminale arba tiesiog už oro uosto teritorijos tvoros, todėl atviroje, patogioje erdvėje įsikursianti stebėjimo aikštelė tikrai pagerins sąlygas įamžinti arba tiesiog mėgautis orlaiviais be jokių papildomų formalumų", — sako Vilniaus oro uosto vadovas Dainius Čiuplys.

  Stebėjimo aikštelę planuojama įrengti šalia Salininkų sodų, iškart už Vilniaus oro uosto tvoros. Vieta aikštelei buvo parinkta atsižvelgus tiek į technines galimybes, tiek į geriausią vaizdą, kurį galėtų pamatyti jos lankytojai — visai čia pat nuolat kyla ir leidžiasi lėktuvai, labai gerai matomas aerodromo kilimo ir tūpimo takas.

  Miestiečių patogumui aikštelėje bus įrengti suoleliai prisėsti, o šalia jos atsiras automobilių stovėjimo vietos. 

  Vilniaus oro uosto vadovas pažymi, kad oro uosto sklype statoma aikštelė bus ir edukacinė vieta. Planuojama parengti ir patalpinti informacijos apie dažniausiai sostinės oro uostą lankančius lėktuvus, kad stebėtojai galėtų juos atpažinti.

  Dar šia tema

  Tikros emocijos: Vilniaus oro uostas vaizdo įrašu pasveikino savo keleivius
  Lietuvos oro uostuose prasideda aviacinis vasaros sezonas
  Tegai:
  Vilnius, lėktuvas, Vilniaus oro uostas

  Svarbiausios temos