21:46 2020 Sausio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1088
 • RUB68.6934
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  51

  Kinologas su jauna, vos metų ir 10 mėnesių sulaukusia belgų avigane padėjo pasieniečiams sulaikyti kontrabandininkus

  VILNIUS, balandžio 11 — Sputnik. Tarnybinė belgų aviganė Diabola padėjo VSAT pareigūnams sulaikyti sprukti mėginusius kontrabandininkus, praneša VSAT spaudos tarnyba.

  Trečiadienį Varėnos pasienio rinktinės Tribonių užkardos pasieniečiai vaizdo stebėjimo kameromis ties Šalčininkų rajono Pašalčės kaimu užfiksavo du įtartinus asmenis su nešuliais. Ši vieta yra vos už kelių šimtų metrų nuo sienos su Baltarusija.

  Pažeidėjai, manoma, išvydę artėjančius VSAT pareigūnus, metė krovinį ir bandė slėptis. Vieną bėglį pasieniečiams sulaikyti padėjo į pagalbą pasitelktas kinologas su jauna, vos metų ir 10 mėnesių sulaukusia, belgų avigane Diabola. Kitas nešikas įkliuvo po trumpų gaudynių.

  Paaiškėjo, kad 21 ir 41 metų Šalčininkų rajono gyventojai nešė 4 tūkst. pakelių cigarečių, ženklintų baltarusiškais akcizo ženklais.

  Varėnos pasienio rinktinės pareigūnai dėl kontrabandos ir neteisėto prekių gabenimo per valstybės sieną pradėjo ikiteisminį tyrimą. Už minėtą nusižengimą vyrams gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

  Po apklausų šalčininkiečiai uždaryti į areštinę. Cigaretės laikinai saugomos Varėnos pasienio rinktinėje.

  Dar šia tema

  Vokiečių aviganis surado šešis vietnamiečius ir armėną
  Geriausiu pasieniečių tarnybiniu šunimi tapo aviganė Coco
  Serbijos prezidentas padovanojo Putinui Šarplaninos aviganį — video
  Tegai:
  cigarečių kontrabanda, kontrabanda, kinologas

  Svarbiausios temos