04:14 2020 Gruodžio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2151
 • RUB90.8441
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  50

  Pernai įtariamasis buvo sulaikytas Belgijoje ir perduotas Lietuvai, jam gresia iki 15 metų kalėjimo

  VILNIUS, balandžio 24 — Sputnik. Heroino patekimą į įkalinimo įstaigą padėjęs organizuoti vyras po kelerių metų slapstymosi sulaikytas Belgijoje, praneša Lietuvos policija.

  2015 metų spalio pradžioje Klaipėdos geležinkelio stoties nešulių saugykloje policijos tyrėjai aptiko 80 g heroino, mobiliuosius telefonus, SIM korteles, švirkštus bei adatas. Gauta duomenų, kad stotyje paslėpti kvaišalai turėjo patekti į įkalinimo įstaigą.

  Įtarta, kad nusikaltimą organizavo tuo metu laisvės atėmimo bausmę Alytaus pataisos namuose atlikinėjęs, niekada ir niekur nedirbęs kretingiškis. 2007 metais jis nuteistas 12 metų laisvės atėmimo bausme už narkotikų platinimą labai dideliais kiekiais, o 2018 metais — pinigine bauda už neteisėtą disponavimą narkotikais pataisos namuose.

  Tuo metu KPONTV tyrėjai nesurinko pakankamai duomenų, leidusių patraukti baudžiamojon atsakomybėn nusikalstamą veiką padariusius asmenis.

  Tik 2017 metais paaiškėjo įtariama heroiną stoties saugykloje paslėpęs asmuo. Įtariamuoju dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais pripažintas tuo metu jau užsienyje gyvenęs 1997 metų gimęs vyras. Buvo paskelbta jo paieška ir išduotas Europos arešto orderis.

  2018 metų pabaigoje įtariamasis sulaikytas Belgijoje ir perduotas Lietuvai, jam paskirta kardomoji priemonė — suėmimas.

  Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais baudžiama laisvės atėmimu nuo 10 iki 15 metų.

  Dar šia tema

  Klaipėdoje sulaikyti heroino platintojai
  Kauno kriminalistai sulaikė narkotikų platintojus ir kilogramą amfetamino
  Teisiami klaipėdiečiai už narkotikų platinimą labai dideliais kiekiais
  Tegai:
  Belgija

  Svarbiausios temos