06:28 2020 Liepos 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  52

  Šiemet sostinės savivaldybė jau spėjo perduoti policijai net 526 stovėjimo draudžiamose vietose pažeidimo atvejus Vilniaus bei Pilies gatvėse ir Gedimino prospekte

  VILNIUS, balandžio 25 — Sputnik. Vilniaus miesto savivaldybė nuo metų pradžios pradėjo kovoti su kelių eismo taisyklių pažeidėjais, kurie draudžiamose vietose Vilniaus bei Pilies gatvėse ir Gedimino prospekte stato savo automobilius.

  Apie tai savivaldybė paskelbė savo Facebook paskyroje.

  "Mes ir toliau netoleruosime šių pažeidimų, tad pradėjome rengti veiksmų planą: planuojame įrengti "bitutes", kurios atskirs važiuojamąją kelio dalį nuo dviračių tako Vilniaus gatvėje bei jau įrengėme kelias papildomas stebėjimo kameras Gedimino prospekte", — rašoma pranešime.

  Šiemet savivaldybė jau spėjo užfiksuoti ir perduoti policijai net 526 stovėjimo draudžiamose vietose pažeidimo atvejus Vilniaus bei Pilies gatvėse ir Gedimino prospekte. Pažeidimai fiksuojami tiek stebėjimo kameromis, tiek patruliuojant.

  Vilniaus miesto Savivaldybė primena, kad lygiai 19:11 val. senamiestyje automatiškai pakyla stulpeliai, kurie naktį riboja eismą ir "apsaugo tiek vairuotojus, tiek gyventojus nuo neleistino parkavimo ten, kur tikrai nereiktų".

  Komentuodami savivaldybės iniciatyvą, kai kurie Facebook vartotojai pažymėjo, kad KET pažeidėjų problema tikrai aktuali senamiestyje.

  "Vilniuje yra toleruojama statyti automobilius neleistinose vietose: ant šaligatvių, ant žalios zonos, už ženklų draudžiančių stovėjimą ( išskyrus reprezentacines vietas, kuriose lankose meras ). Na kur gi tiems vargšeliamas palikti savo "mažules"", — rašo Vilma Saboniene.

  "Aciu! Sita prolema Vilniuje yra labai didele. Beda ir del nebaudziamumo - vairuotojai zino, kad niekas netikrina, todel parkuojasi net ir matydami, o pabarbenus i langa sako "as tik trumpam"", — pažymėjo Domantas Širvinskas.

  "526 pažeidimai Vilniaus gatvės atkartpoje nuo Islandijos iki Labdarių gatvių įvyksta kiekvieną penktadienio ir šeštadienio vakarą, o jums reikėjo keturių mėnesių? :D Nenorite outsorcinti šio verslo?", — ironizuoja Žilvinas Vanagickas.

  Tegai:
  savivaldybė, sostinė

  Svarbiausios temos