04:00 2019 Rugpjūčio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1104
 • RUB73.1897
  Vilniaus TV bokštas

  Brangsta bilietai į Vilniaus televizijos bokštą

  © Depositphotos/ Ryhor Bruyeu
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  85 0 0

  Naujos kainos įsigalios nuo gegužės 1-osios

  VILNIUS, balandžio 30 — Sputnik. Nuo gegužės 1 dienos keičiasi Televizijos bokšto bilietų kainos, praneša Lietuvos radijo ir televizijos centro spaudos tarnyba. 

  Suaugusiam asmeniui bilieto kaina nuo šiol savaitgalio dienomis kainuos 11 eurų, darbo dienomis 8 eurus. Dabar bilieto kaina yra 9 eurai savaitgalį ir 7 eurai darbo dienomis.

  Studentams, moksleiviams, senjorams ir žmonėms su negalia bilieto kaina pabrangs vienu euru, tad studentai galės patekti į Televizijos bokštą už 7 eurus, o senjorai, žmonės su negalia, vaikai nuo ketverių metų ir moksleiviai iki 18 metų — už 5 eurus.

  Be to, nuo šiol bus leidžiama nemokamai apsilankyti bokšte vaikams tik iki ketverių metų amžiaus, nors anksčiau nemokamai buvo įleidžiami vaikai iki penkerių metų.

  Vilniaus televizijos bokštą suprojektavo rusų architektas Vladimiras Obydovas, o pastatytas jis buvo 1980 metais. Tai aukščiausias statinys šalyje, jo aukštis siekia kiek daugiau nei 326 metrus. Pagal aukštį jis yra aštuntas Europoje ir 26-as pasaulyje.

  Vilniaus televizijos bokštas per metus pritraukia apie 120 tūkstančių lankytojų. 

  Dar šia tema

  Į Vilniaus TV bokštą vėl bus iškelta didžiausia Lietuvos trispalvė
  Telecentras spręs neįgaliųjų lankymosi TV bokšto apžvalgos aikštelėje klausimą
  Tegai:
  Vilnius, Lietuva

  Svarbiausios temos