10:08 2019 Gegužės 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1171
 • RUB71.7625
  Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė

  Lietuvos prezidentės atstovė spaudai parašė knygą apie Grybauskaitę

  © Lietuvos Respublikos Prezidentė
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  34 0 0

  Įvykiai, apie kuriuos pasakojama kūrinyje, apima dvi Lietuvos vadovės kadencijas

  VILNIUS, balandžio 30 — Sputnik. Lietuvos prezidentės spaudos tarnybos vadovė Daiva Ulbinaitė parašė knygą apie dabartinę valstybės vadovę Dalią Grybauskaitę.

  Kūrinys turi pavadinimą "Nustokim krūpčiot. Prezidentė Dalia Grybauskaitė", sakoma leidybos "Tyto alba" pranešime spaudai. Knygoje aprašyti įvykiai apima 2009–2019 metus.

  "Čia paaiškėja, už ką Plieninę magnoliją keikė Putinas ir gyrė Trampas, kodėl nebuvo gerta šampano su Obama, kokių patarimų reikėjo Merkel, dėl ko Lietuvos Prezidentei skambindavo NATO generalinis sekretorius ir kokios asmeninės vertybės ir nuostatos suteikė Lietuvai svorio daugiau, nei leidžia mūsų šalies dydis", — rašoma pranešime.

  Pažymima, kad knygoje pasakojama apie tai, kokia prezidentė buvo kasdieniame gyvenime, ir kodėl taip pamėgo "karališkąją mėlyną spalvą".

  Anksčiau Vilniuje įvyko režisieriaus Donato Ulvydo filmo "Valstybės paslaptis" premjera. Filmas skirtas dviem prezidentės Grybauskaitės kadencijoms apžvelgti.

  Lietuvos prezidentė teigiamai įvertino filmą. Pasak jos, juosta, nepaisant pavadinimo, neatskleidžia jokios paslapties. Be to, Lietuvos vadovė atviravo, kad nemažai akimirkų filme ją nuoširdžiai prajuokino.

  Prezidentės pareigas Grybauskaitė eina nuo 2009-ųjų liepos. Jos įgaliojimai baigsis šių metų liepos 12 dieną. Grybauskaitė yra pirmoji moteris Lietuvos prezidento poste.

  Lietuvos Respublikos prezidentai
  © Sputnik /
  Lietuvos Respublikos prezidentai

   

  Dar šia tema

  Grybauskaitė atskleidė, ar jai patiko filmas apie jos gyvenimą
  Režisierius pristatė filmo apie Grybauskaitę vaizdo įrašą
  Kandidatai į Lietuvos prezidento postą įvertino Grybauskaitės dešimtmečio veiklą
  100 paskutinių dienų: premjerai apie darbą su prezidente Grybauskaite
  Skvernelis: moterų vyriausybėje atsiras, išėjus Grybauskaitei
  Tegai:
  Dalia Grybauskaitė, Lietuva

  Svarbiausios temos