16:43 2019 Gegužės 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1187
 • RUB72.1352
  Kompanijos Ryanair lėktuvas, archyvinė nuotrauka

  Iš Vilniaus oro uosto neišskrido "Ryanair" lėktuvas

  © AP Photo / Boris Roessler
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  41 0 0

  Turimais duomenimis, lėktuvas neišskrido ne dėl techninio gedimo, o dėl įgulos trūkumo

  VILNIUS, gegužės 2 — Sputnik. Dėl įgulos trūkumo ketvirtadienio rytą iš Vilniaus oro uosto į Veneciją turėjęs skristi "Ryanair" lėktuvas nepakilo, praneša LRT.

  Dėl skrydžių bendrovės pilotų streikų gali vėluoti siuntos ir korespondencija >>

  Skrydis atidėtas net 8 valandoms. Lėktuvas iš Vilniaus oro uosto į Venecijos Trevizo oro uostą turėjo išskristi dar 7:00 valandą ryte. 

  Lietuvos oro uostų atstovas spaudai Tadas Vasiliauskas portalui LRT.lt patvirtino, kad skrydis yra atidėtas iki 14:45 val.

  "Keleiviai laukia terminale, o pati kompanija, mūsų žiniomis, jau pasirūpino keleiviais, teikia visą reikalingą informaciją", — sako Vasiliauskas bei priduria, kad dėl detalesnės skrydžio informacijos keleiviams reikėtų kreiptis į skrydžių bendrovę "Ryanair", kuri ir pardavė bilietus.

  Tadas Vasiliauskas mini, kad jų turimais duomenimis, lėktuvas neišskrido ne dėl techninio gedimo, o dėl įgulos trūkumo. Kokių įgulos narių trūksta, Vasiliauskas teigė nežinantis.

  Orlaivių antžeminio aptarnavimo įmonės "Litcargus" atstovė spaudai Ingrida Mačiežaitė LRT.lt teigė, kad į skrydį užsiregistravo 180 keleivių, o lėktuvas turėtų išskristi ketvirtadienį po pietų.

  Dar šia tema

  Keleivinis lėktuvas viršijo garso greitį
  Kanadoje krentantis lėktuvas vos neįsirėžė į automobilį
  Tegai:
  lėktuvas

  Svarbiausios temos