20:54 2020 Vasario 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.0835
 • RUB68.7554
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  43

  Taip pat savo sveikinimus respublikos gyventojoms perdavė Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis ir ministras pirmininkas Saulius Skvernelis

  VILNIUS, gegužės 5 - Sputnik. Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino šalies motinas Motinos dienos proga.

  "Su Motinos diena, mielos mamos! Šiandien visi gražiausi žodžiai, apkabinimai ir pavasario gėlės skirtos Jums!" – parašė šalies vadovė savo paskyroje Facebook.

  Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis taip pat pasveikino Lietuvos gyventojas. Jis pažymėjo, kad motinystė yra atsakomybė, kuri mūsų šalį ir visą pasaulį turtina artumu ir atvirumu.

  "Ne veltui žodis "mama" dažniausiai tampa pirmuoju išmoktu ištarti. Sveikinu visas Lietuvos Mamas!", — rašė jis.

  Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis pasveikino savo motiną ir paragino visus sakyti gražius žodžius ir dėkoti motinoms kiekvieną dieną.

  "Sakykime tuos gražius žodžius ne tik šiandien. Prisiminkime Mamas ne tik tada, kai to reikia. Nebijokime apkabinti, nuoširdžiai pasakyti, kad mylime ir laukiame, kad ilgimės", — rašė Vyriausybės vadovas.

  Nuo 1928 metų  Motinos diena  oficialiai švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį. Ši šventė lietuviams žinoma dar nuo senų senovės. Šią dieną motinas sveikina vaikai ir vyrai, tądien jie stengiasi už jas atlikti visus namų ruošos darbus.

  Tegai:
  Saulius Skvernelis, Viktoras Pranckietis, sveikinimai

  Svarbiausios temos