17:56 2019 Rugsėjo 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1031
 • RUB70.6403
  Savanorių prospektas, nuotrauka iš įvykio vietos

  Savanorių prospekte visiškai paralyžiuotas eismas: susidūrė 4 automobiliai

  © Photo: Facebook / SĮ „Susisiekimo paslaugos“
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  58 0 0

  Vairuotojų prašoma būti itin atidžių ir vadovautis eismo reguliuotojų nurodymais, esant galimybei rekomenduojama rinktis kitus maršrutus arba aplenkti įvykio vietą

  VILNIUS, gegužės 6 — Sputnik. Dėl eismo įvykio Savanorių pr. abiem kryptimis užblokuotas eismas, Facebook praneša SĮ "Susisiekimo paslaugos".

  Vilniuje, Savanorių pr., 09:58 susidūrė 4 automobiliai. BMW susidūrė su SAAB, pastarasis išlėkė iš važiuojamosios kelio dalies ir nuvertė elektros stulpą. Eismas šioje gatvėje visiškai paralyžiuotas, praneša Julija Samorokovskaja, Vilniaus apskrities vyr. policijos komisariato atstovė.

  Pirminiais duomenimis, Savanorių pr., ties pastatu nr. 212, eismo įvykio metu kliudyta metalinė santvara, kuri nukrito ant važiuojamosios kelio dalies ir užblokavo eismą, pabrėžia "Susisiekimo paslaugos".

  Vairuotojų prašoma būti itin atidžių ir vadovautis eismo reguliuotojų nurodymais. Esant galimybei rekomenduojama rinktis kitus maršrutus arba įvykio vietą aplenkti šiais maršrutais:

  • Važiuojantiems A1 magistrale nuo Kauno rekomenduojama apvažiuoti eismo įvykį Gariūnų g., o pravažiavusiems nusukimą į Gariūnų g. apsisukti Savanorių pr. ir toliau važiuoti Titnago g.
  • Važiuojantiems Savanorių pr. nuo miesto centro, eismo įvykį rekomenduojame apvažiuoti Oslo g., o jeigu jau stovima spūstyje, esant galimybei apsisukti ir važiuoti taip pat Oslo g.

  Eismas uždarytas abiem kryptimis, tiek iš miesto, tiek į miestą. Sunku pasakyti, kada eismas vėl bus atidarytas, tačiau visos tarnybos jau iškviestos ir dirba įvykio vietoje, sako policijos atstovė.

  Kaip praneša "Susisiekimo paslaugos", abiem kryptimis laikinai negali važiuoti 4, 6, 12, 15 ir 18 maršrutų troleibusai ir 24 maršruto autobusai. Viešasis transportas apsisuka Gerosios Vilties žiede.

  SAAB automobilio vairuotojas nukentėjo, jį apžiūri medikai.

  Tegai:
  Vilnius, eismo įvykis

  Svarbiausios temos