14:12 2019 Gegužės 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1187
 • RUB72.1352
  Свеча

  Mirė garsus "Dviračio žinių" vedėjas Vytautas Šerėnas

  © Photo: Pixabay
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  172 0 0

  Lietuvoje penktadienio vakarą netikėtai mirė LRT laidos "Dviračio žinios" vedėjas Vytautas Šerėnas

  VILNIUS, gegužės 10 — Sputnik. Penktadienio vakarą, eidamas 60 metus, netikėtai mirė humoristas Vytautas Šerėnas. Informaciją LRT patvirtino Šerėno bendražygis Haroldas Mackevičius. Jo teigimu, Šerėnas mirė 18:00, sustojus širdžiai.

  Apie laidotuvių vietą ir laiką bus pranešta vėliau.

  LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė LRT vardu Šerėno šeimai ir jį pažinojusiems reiškia nuoširdžią užuojautą.

  "Netekome puikaus žmogaus ir talentingo kūrėjo. Vytautas buvo Lietuvos politinės satyros korifėjus, jo humoras leido reiškinius vertinti iš kitokio taško. Tai didelis praradimas visai žiniasklaidai, be Vytauto bus daug liūdniau ir šalčiau. LRT vardu reiškiame užuojautą Vytauto šeimai ir kolegoms", — sakoma LRT vadovės užuojautoje.

  Dėl Šerėno mirties keičiami rinkimų nakties planai. Buvo planuota, kad sekmadienio vakarą belaukiant Prezidento rinkimų I-ojo turo rezultatų ypatingas vaidmuo LRT eteryje teks ir aktualijų humoro laidai "Dviračio žinios". Specialioje rinkimų nakties transliacijoje "Dviračio žinių" personažai turėjo keliauti per rinkimų štabus ir sveikinti arba guosti rinkimų dalyvius. Dėl netikėtos Šerėno mirties šio sumanymo atsisakyta.

  Šerėnas gimė Antagavės kaime Ignalinos rajone. 1975 metais baigė Ignalinos vidurinę mokyklą, įstojo į Vilniaus politechnikumą ir įgijo ryšininko specialybę. Baigęs mokslus, dirbo Ignalinos tarpmiestinėje telefonų stotyje, vėliau tarnavo sovietinės armijos statybos daliniuose suvirintoju Maskvos srityje.

  Grįžęs iš kariuomenės Vilniaus universitete įgijo darbo ekonomikos specialybę. 1988–1993 m. studijavo aspirantūroje, apgynė mokslų daktaro disertaciją.

  1993–1995 metais dirbo Valstybinėje kainų ir konkurencijos tarnyboje prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės vyriausiuoju specialistu. 1995 m. gavo koncerno "Volkswagen" stipendiją tęsti ekonomikos mokslus Vokietijoje, tačiau pasirinko darbą televizijoje, ėmė vesti televizijos laidą "Dviračių žinios".

  2002 meatais Šerėnas kaip nepriklausomas kandidatas dalyvavo prezidento rinkimuose, juose užėmė 4 vietą.

  Nuo 2003 metaisŠerėnas vedė "Dviračio šou", yra sukūręs humoristinių personažų.

  Su žmona Dalia užaugino dvi dukras — Gintę ir Rytę.

  Tegai:
  mirtis

  Svarbiausios temos