09:26 2019 Gruodžio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1174
 • RUB69.9930
  Eurai

  Ispanijoje į avariją patekusiame lietuvių automobilyje rastas milijonas eurų

  © Depositphotos / viz-arch
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  878

  Automobiliu važiavę Lietuvos piliečiai pareiškė, kad pinigai jiems nepriklauso

  VILNIUS, gegužės 15 — Sputnik. Ispanijos civilinė gvardija aptiko milijoną eurų automobilyje, kuris pateko į avariją Granados provincijoje, praneša RIA Novosti su nuoroda į Civilinės gvardijos atstovą.

  Eismo įvykis įvyko Huetor de Santillan savivaldybės rajone. Minivenas išvažiavo iš trasos, kiti automobiliai nenukentėjo.

  Kai Civilinės gvardijos pareigūnai atvyko į įvykio vietą, jie aptiko labai apgadintą automobilį, vairuotoją ir du keleivius. Visi trys (du vyrai ir moteris) yra Lietuvos piliečiai.

  Atliktas tyrimas parodė, kad vairuotojo kraujyje yra narkotikų ir alkoholio. Eismo įvykio dalyviai buvo nuvežti į ligoninę, tačiau sužalojimai nebuvo rimti ir jie jau išrašyti.

  "Automobilis buvo nuvežtas į Civilinės gvardijos komendantūrą, ir jau čia mes radome pinigus. Dabar turime nustatyti jų kilmę", — papasakojo Civilinės gvardijos atstovas spaudai, pridūręs, kad vairuotojas ir keleiviai yra laisvėje.

  Keletas Ispanijos žiniasklaidos priemonių pranešė, kad lietuviai pareiškė, jog pinigai jiems nepriklauso. Tačiau agentūros pašnekovas atsisakė patvirtinti šią informaciją, pasiteisinęs tyrimo slaptumu.

  Jei bus įrodyta, jog pinigų kilmė yra neteisėta, tada lietuviams gali grėsti kaltinimai pinigų plovimu. Be to, greičiausiai jiems bus paskirta bauda už tai, kad jie iš anksto nepaprašė leidimo gabenti tokią didelę sumą.

  Pagal Ispanijos įstatymus, šalyje be deklaravimo galima pervežti ne daugiau kaip vieną šimtą tūkstančių eurų, o už šalies ribų — 10 tūkstančių.

  Tegai:
  avarija, lietuviai, Ispanija

  Svarbiausios temos