15:30 2019 Rugsėjo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1067
 • RUB70.6938
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  41 0 0

  Skrydžių kainos iš Rusijos į Baltijos šalis padidėjo

  VILNIUS, gegužės 20 — Sputnik. Rusai pradėjo rečiau rezervuoti bilietus į Lietuvą, Estiją ir Moldovą, praneša RIA Novosti su nuoroda į "Aviasales" tyrimus.

  "Aviasales" ekspertai išanalizavo rezervuotų lėktuvų bilietų į Europos šalis skaičių per pirmuosius keturis 2019 metų mėnesius ir palygino šiuos duomenis su praėjusių metų to paties laikotarpio duomenimis, kad nustatytų populiarumą prarandančius maršrutus.

  Labiausiai pastebimas susidomėjimo skrydžiais į Moldovą sumažėjimas. Per metus rezervuotų lėktuvų bilietų skaičius sumažėjo aštuoniais procentais. Tuo tarpu bilieto kaina padidėjo 28 procentais — iki 131 euro.

  Lietuvoje bilietų rezervavimas sumažėjo penkiais procentais, o skrydžio kaina padidėjo 18 procentų — iki 183 eurų.

  Skrydžių į Estiją paklausa sumažėjo mažiau nei į Lietuvą — tik dviem procentais, tačiau bilietai iš Rusijos pabrango iki 212 eurų.

  Skrydžių į Liuksemburgą paklausa sumažėjo septyniais procentais. Kadangi nėra tiesioginio ryšio tarp Rusijos ir Liuksemburgo, keliautojai turi skristi su persėdimais, pavyzdžiui, Varšuvoje, Stambule ir Paryžiuje. Per metus tokių bilietų kaina padidėjo 20 procentų ir siekia vidutiniškai 329 eurus.

  Bilietų pardavimai iš Rusijos į Graikiją, Daniją ir Ukrainą beveik nepadidėjo. Tačiau skrydžių kainos šiomis kryptimis taip pat padidėjo.

  Praėjusių metų pabaigoje Rusijos kompanija "Aeroflot" tapo lydere pagal skrydžių skaičių Lietuvos oro erdvėje. Spaudos tarnyba pažymėjo, kad bendrovė "Aeroflot" praėjusiais metais buvo trečioje vietoje, o dabar ji aplenkė ankstesnes lyderes "Finnair" ir "airBaltic".

  Pavojingas bagažas
  © Sputnik /
  Pavojingas bagažas

  Dar šia tema

  "Aeroflot" vėl atšaukė "SSJ-100" skrydį į Vilnių
  Vilniaus oro uoste keičiasi parkavimo sistema
  Tegai:
  Baltijos šalys, Rusija

  Svarbiausios temos