16:21 2019 Birželio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1316
 • RUB71.5191
  Велосипедное колесо

  Palangos Basanavičiaus gatvėje uždrausta važiuoti paspirtukais ir dviračiais

  © Photo: Pixabay
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  58 0 0

  Draudimas galios visą vasarą ir taip pat bus taikomas Birutės parke bei ant Palangos tilto

  VILNIUS, gegužės 20 — Sputnik. Palangos savivaldybė dėl saugumo uždraudė judriausioje miesto J. Basanavičiaus gatvėje vasarą važiuoti dviračiais, elektriniais paspirtukais ir velomobiliais, praneša LRT.

  Draudimas galios nuo birželio 1 iki rugsėjo 1 dienos. Jis bus taikomas ir Birutės parke bei ant Palangos tilto.

  Palangos miesto Eismo saugumo kimisijos pirmininko pavaduotojas Mindaugas Skritulskas paaiškino, kad toks sprendimas priimtas visų pirma dėl pėsčiųjų saugumo.

  "Šį sprendimą lėmė policijos pastebėjimai, kad paspirtukų ir dviračių vairuotojai sukelia pavojingas situacijas. Taip pat sulaukiame nemažai ir poilsiautojų skundų. Todėl ir nusprendėme uždrausti paspirtukų ir dviračių eismą Basanavičiaus gatve", — paaiškino Skritulskas.

  Pašnekovo teigimu, nustatant pažeidėjus bus vadovaujamasi adekvačiais kriterijais, todėl, pavyzdžiui, maži vaikai tikrai neturėtų sulaukti policijos dėmesio.

  "Bus draudžiamas važiuoti visais paspirtukais ir dviračiais, ne tik elektriniais. Žinoma, jei paspirtuku važiuos vaikas, kuris juda pėsčiojo greičiu, jo tikrai niekas nebaus", — sako Skritulskas.

  Jis priduria, kad dviračių ir paspirtukų vairuotojai turi visas galimybes lankytinus Basanavičiaus gatvės objektus pasiekti naudojantis šalutinėmis gatvėmis. Pasak jo, nekils problemų ir norintiems privažiuoti Palangos tiltą, nes tai galima padaryti Meilės alėja, kur yra dviračių takas.

  Dar šia tema

  Palangoje veikia 100 tūkst. eurų vertės gintaro pirtis
  Palangoje ir Šventojoje bus įrengti 98 modernūs požeminiai konteineriai
  Bus rekonstruojamas Palangos oro uostas

  Svarbiausios temos