08:43 2021 Kovo 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.2034
 • RUB88.6563
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  56

  Tyrimas dėl itin stipraus sintetinio narkotiko — fentanilio — platinimo pradėtas dar 2017 metais, kuomet Klaipėdoje padažnėjo atvejų, kai gyventojai daugiabučių laiptinėse aptikdavo sunkiai aplinkoje besiorientuojančius, nuo kvaišalų apsvaigusius narkomanus

  VILNIUS, gegužės 21 — Sputnik. Klaipėdoje baigtas ikiteisminis tyrimas dėl asmenų, kurie neteisėtai platino narkotinius ir psichotropinius vaistus, praneša Policijos spaudos tarnyba.

  Uostamiesčio teisėsaugininkai tyrimus dėl itin stipraus sintetinio narkotiko — fentanilio — platinimo pradėjo dar 2017 metais, gavę duomenų, kad Klaipėdoje padažnėjo atvejų, kai gyventojai daugiabučių laiptinėse aptikdavo sunkiai aplinkoje besiorientuojančius, nuo kvaišalų apsvaigusius narkomanus. Būta ir mirtinų apsinuodijimų, nes žmogų gali nužudyti vos kelioms smėlio smiltelėms prilygstantis fentanilio kiekis.

  Pernai Klaipėdos apylinkės teismas 2 m. laisvės atėmimo bausme nuteisė taksistą, kuris platino šį pavojingą narkotiką. Ikiteisminio tyrimo metu tyrėjai gavo duomenų ir apie sintetinį opioidą bei kitus ribotos apyvartos vaistus platinusius asmenis.

  Šių metų gegužės mėnesį KPONTV baigtame ikiteisminiame tyrime baudžiamojon atsakomybėn patraukti septyni asmenys, tarp jų keturi — už kvaišalų platinimą.

  Iš kaltinamųjų paimti pleistrai su narkotine medžiaga fentaniliu ir tabletės su psichotropinėmis medžiagomis — klonazepamu ir tramadoliu.

  Už narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimą, neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis dideliais kiekiais turint tikslą jas platinti baudžiama laisvės atėmimu nuo 2 iki 10 metų.

  Dar šia tema

  Iš Kybartų pataisos namų neteisėtai paleistas nuteistasis iš Kolumbijos
  Ispanijoje į avariją patekusiame lietuvių automobilyje rastas milijonas eurų
  Tegai:
  narkotikų platintojai, narkotikų platinimas, narkotikai, Klaipėda

  Svarbiausios temos