23:47 2019 Birželio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1187
 • RUB71.8787
  Skrydžių bendrovės Wizz Air lėktuvas, archyvinė nuotrauka

  Iš Vilniaus oro uosto — skrydžiai į Eilatą

  © Depositphotos
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  33 0 0

  Skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę — trečiadienį ir sekmadienį

  VILNIUS, gegužės 23 — Sputnik. Skrydžių bendrovė "Wizz Air" nuo spalio 27 dienos sujungs Vilnių su Eilatu Izraelyje, rašo LRT

  Skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę — trečiadienį ir sekmadienį. Vietas šiam skrydžiui galima rezervuoti jau dabar bendrovės interneto svetainėje arba naudojantis "Wizz Air" mobiliąja programėle.

  Eilatas, esantis Izraelio pietuose, prie Raudonosios jūros, yra garsus Izraelio kurortas, vadinamas Raudonosios jūros perlu arba Izraelio deimantu. Eilatas, vienas karščiausių Izraelio miestų, kuriame vidutinė temperatūra yra 21°C, itin populiarus žiemos sezoną.

  Jis siūlo daug vandens pramogų — nardymą, burlenčių sportą ir netgi pasiplaukiojimą su delfinais Delfinų rife. Be viso to, Eilatas taip pat mėgstamas turistų dėl įspūdingų paplūdimių, kalnų ir dykumų.

  Be naujos krypties, bendrovė taip pat vykdo skrydžius iš Vilniaus oro uosto ir Rygos oro uosto į Tel Avivą Izraelyje. Iš visų trijų Lietuvos oro uostų — Vilniaus, Kauno ir Palangos — "Wizz Air" šiuo metu skrydžius siūlo 27 kryptimis į 15 valstybių.

  Dar šia tema

  Lietuvos oro erdvėje daugėja skrydžių
  "Wizz Air" atidarė naują skrydžių kryptį iš Kauno
  Lietuvoje atpigs jungiamųjų skrydžių bilietai
  Tegai:
  skrydžiai

  Svarbiausios temos