20:07 2019 Spalio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1130
 • RUB70.9699
  Cigaretės

  Baltarusė bandė įvežti į Lietuvą cigaretes, paslėptas automobilio dugne

  © Depositphotos
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (271)
  40 0 0

  Moteriai už tai gresia tūkstantinė bauda ir automobilio konfiskavimas

  VILNIUS, gegužės 27 — Sputnik. Rakų punkte Lietuvos pasieniečiai sulaikė Baltarusijos pilietę, bandžiusią automobilyje įrengtoje slėptuvėje į Lietuvą įvežti daugiau kaip tūkstantį pakelių cigarečių, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).  

  Контрабандные сигареты
  Baltarusės automobylyje įrengta slėptuvė

  Šeštadienį Varėnos pasienio rinktinės Aleksandro Barausko užkardos pasieniečiai Rakų kontrolės punkte tikrino į Lietuvą vykusį automobilį "Renault Laguna" baltarusiškais numeriais.

  Kontrolės metu vairuotoja, 45-erių Baltarusijos pilietė, VSAT pareigūnams pateikė tvarkingus kelionės ir transporto priemonės dokumentus. Įtarimų sukėlusį užsienietės automobilį pasieniečiai nusprendė nuodugniai patikrinti Barausko užkardoje, kur tokiems patikrinimams yra techninės sąlygos.

  Čia ir paaiškėjo, kad transporto priemonės salone yra išpjautos specialios ertmės, o dvigubame dugne įrengta slėptuvė. Joje pasieniečiai rado 1020 pakelių cigarečių "NZ Gold". Rūkalai ženklinti baltarusiškais akcizo mokesčio ženklais.

  Контрабандные сигареты
  Baltarusės automobylyje įrengta slėptuvė

  Dėl kontrabandos VSAT Varėnos pasienio rinktinėje pradėta administracinė teisena. Cigaretes nuosavame automobilyje slėpusiai baltarusei gresia bauda nuo 3500 iki 6000 eurų ir automobilio konfiskavimas.

  Po apklausos moteris paleista. Jai įteiktas šaukimas atvykti į teismo posėdį. Cigaretės ir automobilis saugomi Barausko pasienio užkardoje.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (271)

  Dar šia tema

  Lietuvos muitininkai atskleidė, kiek kontrabandinių rūkalų sulaikė šiemet
  Mokslininkai įvardijo mirtiniausią rūkymo būdą
  Tegai:
  kontrabanda, cigaretės, Baltarusija, Lietuva

  Svarbiausios temos