22:25 2020 Liepos 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1375
 • RUB80.8370
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  43

  Jau šį rudenį bus draudžiama jaunesniems kaip 18 metų asmenims skirtose interneto svetainėse skelbti bet kokią su azartiniais lošimais susijusią informaciją

  VILNIUS, gegužės 30 — Sputnik. Seime pritarta Azartinių lošimų įstatymo pataisoms, pagal kurias dar griežčiau žiūrima į lošimų reklamą, rašoma pranešime spaudai.

  Nuo lapkričio 1 dienos dienos bus draudžiama reklamuoti azartinius lošimus, išskyrus azartinius lošimus organizuojančių bendrovių pavadinimus, prekės ženklus ir organizuojamų lošimų rūšis.

  Be to, bus draudžiama jaunesniems kaip 18 metų asmenims skirtose interneto svetainėse skelbti bet kokią su azartiniais lošimais susijusią informaciją. Jaunesniems kaip 18 metų asmenims skirta interneto svetaine laikytina interneto svetainė, kurioje ne mažiau kaip 4/5 turinio yra skirta vaikams ir paaugliams skirtų renginių bei reiškinių aprašymui, profesionaliam jų vertinimui, informavimui apie juos, vaikų ir paauglių meninės ir techninės kūrybos sklaidai.

  Jaunesniems kaip 18 metų asmenims taip pat bus draudžiama dalyvauti nuotoliniuose lošimuose.

  Taip pat patikslinta formuluotė, draudžianti jaunimui lankytis lošimo įstaigose. Įstatyme įtvirtinta, kad nuo šių metų liepos 1 d. jaunesnius kaip 18 metų asmenis, taip pat asmenis, nepateikusius asmens tapatybę patvirtinančio dokumento, bus draudžiama įleisti į lošimo automatų ir bingo salonus, lažybų ir totalizatorių punktus. Draudžiama jaunesniems kaip 18 metų asmenims dalyvauti nuotoliniuose lošimuose.

  Azartinius lošimus organizuojančios bendrovės privalės patikrinti klientų, įeinančių į lošimo automatų ir bingo salonus, lažybų ir totalizatoriaus punktus, tapatybę.

  Už tokį sprendimą balsavo 86 parlamentarai, 2 buvo prieš ir 6 susilaikė.

  Dar šia tema

  Seimui pasiūlyta didinti azartinių lošimų apmokestinimą
  Lietuvoje sugriežtinama azartinių lošimų kontrolės sistema
  Seime siūloma uždrausti LRT transliuoti lošimus

  Svarbiausios temos