07:50 2019 Birželio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1187
 • RUB71.8787
  Fontanas, archyvinė nuotrauka

  Sinoptikai atskleidė, kokios bus pirmosios vasaros dienos

  © Depositphotos
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  32 0 0

  Pirmasis vasaros savaitgalis bus šiltas, bet lietingas, kitos savaitės pradžioje numatoma vasariška šiluma

  VILNIUS, gegužės 31 — Sputnik. Vasara į Lietuvą ateina su šiltais orais, tačiau bus lydima trumpo lietaus, LRT Radijui sakė sinoptikas Tadas Kantautas. Po savaitgalio sulauksime dar šiltesnių orų.

  Penktadienio dieną atmosferos fronto debesys plis į Lietuvą, todėl danguje bus matomi tankūs debesys, į pietrytinius rajonus debesys atslinks tik vakare. Šiauriniuose, vakariniuose rajonuose numatomi trumpas lietus, vidurio Lietuvą lietus pasieks vidudienį. Pūs vidutinio stiprumo vėjas, temperatūra kils iki 18–22 laipsnių šilumos, vakariniuose rajonuose dėl storų debesų temperatūra kils tik iki 14–17 laipsnių šilumos.

  Šeštadienio naktis debesuota su pragiedruliais, numatomas trumpas lietus. Temperatūra sieks 7–12 laipsnių šilumos. Dieną lietaus tikimybė sumažės iki minimumo, temperatūra kils iki 19–24 laipsnių šilumos, vakariniuose rajonuose temperatūra bus mažesnė ir kils tik iki 16–18 laipsnių šilumos.

  Sekmadienio naktį tik vietomis lis, temperatūra nukris iki 10–15 laipsnių šilumos. Dieną debesuotumas sumažės, termometro stulpeliai kils iki 19–24 laipsnių šilumos, tik vakariniuose rajonuose temperatūra nesieks 20 laipsnių ir kils tik iki 16–18.

  Kitos savaitės pradžioje numatoma vasariška šiluma. Pirmadienį temperatūra kils iki 21–26 laipsnių šilumos, bus saulėta.

  Tegai:
  orai

  Svarbiausios temos