03:16 2020 Gegužės 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.0975
 • RUB77.7494
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  513

  Žurnalistas socialiniame tinkle pasidalino istorija, kaip Mažeikiuose romų tautybės paauglys galimai apiplėšinėja ir gąsdina kitus vaikus

  VILNIUS, birželio 1 — Sputnik. Po visuomenę sukrėtusio įvykio Tauragės rajone, kuomet jaunuolis bandė išžaginti nepilnametę merginą, į viešumą pradėjo kilti kitos skaudžios istorijos.

  Edvardas Žičkus Facebook pasidalino liūdna istorija, kurią jam atsiuntė moteris iš Šiaulių. Anot jos, jos sūnėną, gyvenantį Mažeikiuose, terorizuoja romų tautybės berniukas, kuris kadaise dalyvavo dalyvavo šou "Lietuvos talentai" ir vėliau buvo pakviestas pasirodyti "Gero vakaro šou".

  "Žiauriai sudėtinga situacija. Liūdna ir net pavojinga šių dienų kontekste. Rašo man vieno paauglio teta iš Šiaulių. Parašė šeima pareiškimą policijai, kad Mažeikiuose gyvenantį sūnėną terorizuoja (apiplėše ir gąsdina) paauglys (TV talentų konkurse išgarsėjęs romų tautybės vaikinas, kurio graudenimus rodė ne viena laida)", — rašo savo puslapyje Žičkus.

  Žurnalistas tvirtina, kad šiuo klausimu kreipėsi į kolegas, tačiau nė vienas iš jų nesutiko viešinti šios istorijos, nes "agresorius yra paauglys ir jį gina visokie Lietuvos įstatymai". Vyras pabrėžia, kad vengia detalių, nes "pats gali sulaukti bėdų".

  "Kalbame apie 11-mečius — 12-mečius. ŽIAURU! Ką daryti? Gal kas turi atsakymą — aiškų ir veiksmingą? Suprask, kad agresorius su visa šeimyna, deja, legaliai jaučiasi aukščiau viso ko. Kol kas tai nėra Jurbarko istorija (Ačiū Dievui!), bet kuo ji gali virsti? Ir, ką daryti, kad ja nevirstų?! Patarkit!" — prašo pagalbos žurnalistas.

  Kitas žurnalistas Justinas Jankevičius pakomentavo šią Žičkaus žinutę ir pažymėjo Facebook policiją, kad ji atkreiptų dėmesį. Jis teigia atpažinęs tą vaiką. Jis dalyvavo Jankevičiaus laidoje "Gero vakaro šou".

  Šiuo metu daug kalbama apie paauglių žiaurumą. Tai vyksta dėl Jurbarko rajone įvykusio nusikaltimo. Gegužės 26 dieną Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nepilnametės sužalojimo ir galimo pasikėsinimo išžaginti. Įtarimai dėl pasikėsinimo išžaginti buvo pareikšti vienam asmeniui. Vėliau jis buvo paleistas iš laikinojo sulaikymo paskyrus kelias kardomąsias priemones. Šiuo metu tyrime renkami visi reikalingi duomenys, kad nusikaltimas būtų ištirtas kuo objektyviau ir greičiau.

  Penktadienį Klaipėdos apygardos prokuratūra sugriežtino kardomąją priemonę. Nepilnamečiui paskirtas 2 mėnesių namų areštas per kurį, jis turės prisisegti elektroninį stebėjimo įtaisą bei būti namuose.

  Dar šia tema

  Prokuratūra reikalauja sulaikyti įtariamąjį dėl grasinimų Jurbarke sumuštai merginai
  Tegai:
  Lietuva, smurtas

  Svarbiausios temos