17:53 2020 Liepos 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  83

  Pradėtas ikiteisminis tyrimas, Šalčininkų rajono gyventojui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 4 metų

  VILNIUS, birželio 3 — Sputnik. VSAT pareigūnai sustabdytame automobilyje aptiko kontrabandos slėptuvę, kur rado pustrečio tūkstančio pakelių cigarečių.

  Penktadienį Vilniaus pasienio rinktinės Gintaro Žagunio užkardos pasieniečiai kelyje Dieveniškės – Šalčininkai, Širvių kaimo prieigose, patikrinti sustabdė automobilį "VW Passat".

  Контрабанда сигарет
  2,5 tūkst. pakelių cigarečių

  31-erių Šalčininkų rajono gyventojas VSAT pareigūnams pateikė tvarkingus asmens ir mašinos dokumentus. Tikrinimą vykdžiusiems pasieniečiams kilo įtarimų, kad automobiliu gali būti gabenamas neteisėtas krovinys.

  Pasieniečiai "VW Passat" patikrai nukreipė į G. Žagunio pasienio užkardą. Paaiškėjo, kad automobilyje yra įrengtos slėptuvės kontrabandai gabenti. Iš sumontuoto dvigubo dugno pasieniečiai ištraukė 2,5 tūkst. pakelių cigarečių "Korona Super Slims" be banderolių.

  Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pradėtas ikiteisminis tyrimas. Šalčininkų rajono gyventojui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

  Vairuotoją pasieniečiai buvo uždarė į areštinę, tačiau vėliau jis paleistas skyrus kardomąją priemonę rašytinį pasižadėjimą neišvykti.

  Automobilis ir juo gabentas kontrabandinis krovinys saugomi Vilniaus pasienio rinktinėje.

  Tai ne pirmas toks įvykis Lietuvos pasienyje. Gegužės pabaigoje Rakų punkte Lietuvos pasieniečiai sulaikė Baltarusijos pilietę, bandžiusią automobilyje įrengtoje slėptuvėje į Lietuvą įvežti daugiau kaip tūkstantį pakelių cigarečių. Dabar jai gresia bauda nuo 3500 iki 6000 eurų ir automobilio konfiskavimas.

  Dar šia tema

  Mokslininkai įvardijo mirtiniausią rūkymo būdą
  Kontrabandinės cigaretės aptiktos metano dujomis užpildytuose balionuose — video
  Lietuvos gyventojai mažiau geria ir rūko, rodo statistika
  Pagyvenusi šiaulietė saugojo namuose per 4000 pakelių kontrabandinių cigarečių
  Baltarusė bandė įvežti į Lietuvą cigaretes, paslėptas automobilio dugne
  Tegai:
  cigaretės, automobilis, lietuvis

  Svarbiausios temos