14:25 2020 Gegužės 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1016
 • RUB77.9343
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  43

  Susisiekimo ministeriją pasiekė keleivių nusiskundimai dėl prastos vežimo autobusu tarp orlaivio ir keleivių terminalo paslaugos kokybės

  VILNIUS, birželio 3 — Sputnik. Transporto kompetencijų agentūra atliks keleivių aptarnavimo paslaugų teikimo patikrinimą ir įvertins keleivių vežimo iš terminalo iki orlaivio ar iš orlaivio iki terminalo autobusais paslaugas, praneša Susisiekimo ministerija.

  Susisiekimo ministeriją pastaruoju metu pasiekė keleivių nusiskundimai dėl prastos vežimo autobusu tarp orlaivio ir keleivių terminalo paslaugos kokybės, naudojamų netvarkingų autobusų.

  "Ne kartą užduotas klausimas dėl netvarkingų, išklerusių autobusų, kuriais keleiviai vežami iki lėktuvų. Vis dėlto žodiniai aptarimai nepriverčia paslaugas teikiančių bendrovių reaguoti rimtai. Vilniaus oro uostas yra valstybės vartai, juose teikiamų paslaugų kokybė formuoja įspūdį apie visą šalį. Bet koks aplaidumas teikiant paslaugas keleiviams negali būti toleruojamas", – sakė susisiekimo ministras Rokas Masiulis.

  Atlikti sostinės oro uoste teikiamų paslaugų patikrinimą pavesta Transporto kompetencijų agentūrai, kaip antžeminių paslaugų teikimą Lietuvos tarptautiniuose oro uostuose prižiūrinčiai ir kontroliuojančiai institucijai.

  Vilniaus oro uoste šiemet aptarnauta daugiau kaip milijonas keleivių. Šių metų sausį, vasarį ir kovą sostinės oro uostas aptarnavo daugiau kaip 10 tūkst. skrydžių. Palyginimui,  Kaune buvo aptarnauta daugiau kaip 2 tūkst. skrydžių, Palangoje — 875 skrydžiai.

  Dar šia tema

  "Oro navigacija" papasakojo, kaip pavyko išvengti nelaimės Lietuvos oro erdvėje
  Kad nepavėluotumėte į skrydį: patarimai skubantiems oro uoste
  Kasemas: sulaikymas Vilniaus oro uoste priminė spektaklį
  Tegai:
  Susisiekimo ministerija, Vilniaus oro uostas

  Svarbiausios temos