02:50 2019 Gruodžio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1137
 • RUB70.0885
  Atostogos, archyvinė nuotrauka

  Paskelbta, kur pigiausiai galima praleisti vasaros atostogas

  © Sputnik / Михаил Мокрушин
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  56

  Kelionių agentūros specialistai atskleidė, kur galima praleisti vasaros atostogas bei kartu sutaupyti pinigų

  VILNIUS, birželio 4 — Sputnik. Šią vasarą pigiausios užsienio poilsio kryptimis tapo Turkija, Vengrija ir Latvija, o brangiausiomis — Mauricijus ir Jamaika, praneša "OneTwoTrip".

  Rengdami reitingą, ekspertai atsižvelgė į vidutines kelionių dviems kainas. Kelionių trukmė prasideda nuo septynių naktų. Be to, paslaugų ekspertai rado pigiausius kelialapius.

  Į Graikijai — už 180 eurų

  Į labiausiai prieinamų atostogų vietų dešimtuką pateko Turkija, Vengrija, Latvija, Graikija, Kipras, Bulgarija, Gruzija, Čekija, Armėnija ir Baltarusija. Vidutinės vasaros kelionės į Turkiją ir Vengriją išlaidos, pasak tarnybos ekspertų, sudaro apie 764-777 eurų. Atostogos Latvijoje, Bulgarijoje ir Gruzijoje kainuoja nuo 832 eurų, o į kitas šalis "iš pigaus dešimtuko"  — 982-1023 eurų.

  Monakas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Алексей Даничев

  Tuo tarpu birželio mėnuo pasirodė esąs pats brangiausias, nors tradiciškai rugpjūtis laikomas populiariausiu kelionėms mėnesiu.

  Tačiau šiomis dienomis galima surasti pigių pasiūlymų į Bulgariją: kelionė ten vidutiniškai kainuos mažiau nei į Turkiją —  783,32 eurus. Pelninga pirkti bilietus kelionėms liepos mėnesį, sako ekspertai.

  Jei pasinaudosite paskutinės minutės pasiūlymais, galite daug sutaupyti. Taigi, pigiausios šios vasaros kelionės kainuoja tik 185 eurus, tai kelionė į Graikiją, o į Turkiją — šiek tiek brangiau, apie 198 eurus.

  Pigus poilsis brangioje šalyje

  Brangiausia vieta — Mauricijus (vidutinė kelionės kaina siekia apie 5385,95 eurų. Skristi į šią salą liepą galima beveik dukart pigiau nei birželį (5917 ir 3054 eurų atitinkamai).

  Antroje vietoje — Jamaika, vidutinė kelionės kaina tik keliais tūkstančiais nusileidžia kelionės į Mauricijų kainai. Nėra dedelio kainų skirtumo tarp kelionių birželį, liepą ar rugpjūtį.

  Trečiąją vietą užėmė Panama (vidutinė kelionės kaina yra 3690 eurų). Reitingo apačioje liko Seišelių salos ir Šveicarija (3422-3490 eurų). Vidutinės kelionės į Dominikos Respubliką, Singapūrą ir Meksiką išlaidos taip pat viršija 2700 eurus (atitinkamai 2808, 2863 ir 3204 eurų).

  Tuo tarpu mažiausios kainos tarp brangių poilsio krypčių — kelialapiai į Meksiką ir Dominikos Respubliką. Kainos prasideda atitinkamai nuo 1212 iki 1131 eurų.

  Devintoje ir dešimtoje vietoje — Brazilija ir Jordanija, kelialapius galite įsigyti vidutiniškai už 2604 ir 2495 eurų. Pigiau skristi į Braziliją birželio mėn. (2168 eurų), o į Jordaniją — liepos mėnesį (1758 eurų).

  Kartu minimalios kainos kelionėms į tam tikras vietas gali būti mažesnės vidutiniškai penkis, septynis kartus. Už poilsį Jordanijoje galima sumokėti vos 477 eurų.

  Dar šia tema

  Įvardytos geriausios šalys atpalaiduojančiam poilsiui
  Tegai:
  kelionės, vasara

  Svarbiausios temos