17:00 2019 Birželio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1388
 • RUB71.4389
  Gitanas Nausėda, archyvinė nuotrauka

  Nausėda aplankė ligoninėje žiauriai sumuštą Jurbarke merginą

  © AFP 2019 / PETRAS MALUKAS
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  15210

  Išrinktas Lietuvos prezidentas apie 20 minučių akis į akį bendravo su mergina

  VILNIUS, birželio 5 — Sputnik. Sekmadienį išrinktas Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda Kauno klinikų Vaikų intensyvios terapijos skyriuje aplankė prieš daugiau nei savaitę žiauriai sumuštą Jurbarko gimnazijos moksleivę, rašo LRT su nuoroda į portalą kauno.diena.lt.

  Žiniasklaidos duomenimis, Nausėda aplankė merginą bei apie 15-20 minučių bendravo su ja akis į akį. Viešai apie išrinkto prezidento apsilankymą Kauno klinikose nebuvo skelbiama.

  Po vizito merginos palatoje, Nausėda jurbarkietės būklę aptarė ir su medikais. Anksčiau gydytojai patvirtino, jog antradienį žiauriai sumuštai nepilnametei buvo atlikta žandikaulio operacija.

  Gegužės 26 dieną Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl per klasės vakarėlį Tauragės rajone esančioje kaimo turizmo sodyboje įvykusio pasikėsinimo išžaginti Eržvilko gimnazijos dešimtokę. Įtarimai buvo pareikšti kovos menus praktikuojančiam jaunuoliui. Jis buvo paleistas iš laikinojo sulaikymo paskyrus kelias kardomąsias priemones.

  Praeitą penktadienį prokuratūra sugriežtino kardomąją priemonę nepilnamečiui, kuris įtariamas sumušęs ir ketinęs išprievartauti dešimtokę klasės vakarėlyje. Jaunajam kikbokso kovotojui skirtas namų areštas ir sekimo įrenginys.

  Abu įtariamojo tėvai — "Darbo partijos" tarybos aktyvistai, tiesa, po incidento motina narystę sustabdė. Tėvas po 2015-aisiais vykusių rinkimų į savivaldybių tarybas buvo teisiamas dėl galimo balsų pirkimo. Jurbarkiečiai prasitarė, kad jaunuolis ir anksčiau pasižymėjo smurtiniu elgesiu, tačiau incidentai esą buvo užglaistyti. Įtariamasis ir dabar savo kaltę neigia, teisme parodymų duoti nesutiko.

  Anksčiau generalinis komisaras Linas Pernavas tvirtino, kad policija, taikydama kardomąją priemonę, neatsižvelgia, kas yra įtariamojo tėvai, kokioms partijoms jie priklauso.

  Dar šia tema

  Tauragės rajone vietos politikės sūnus bandė išžaginti gimnazijos dešimtokę
  Generalinis komisaras pakomentavo žiaurų nusikaltimą prieš nepilnametę Jurbarke
  Prokuratūra reikalauja sulaikyti įtariamąjį dėl grasinimų Jurbarke sumuštai merginai
  Tegai:
  Gitanas Nausėda, Jurbarko rajonas, smurtas

  Svarbiausios temos