04:43 2019 Birželio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1265
 • RUB72.3880
  Lampėdžių ežeras, archyvinė nuotrauka

  Lampėdžių ežere nuskendo paauglys

  CC BY-SA 3.0 / Wikipedia / Creative
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  47 0 0

  Vaiko gelbėtojams iš pradžių nepavyko rasti, tad paiešką pradėjo narai

  VILNIUS, birželio 7 — Sputnik. Ketvirtadienio popietę Lampėdžių ežere, Kaune, nuskendo 14 metų paauglys, praneša LRT.

  Nors iš pradžių pranešta, kad nelaimė įvyko vandens batutų parke, vėliau patikslinta, kad vaikinas nuskendo netoli parko.

  Vaiko gelbėtojams iš pradžių nepavyko rasti, tad paiešką pradėjo narai. Po kelias valandas trukusių pastangų į krantą buvo ištrauktas berniuko kūnas.
  Lietuvoje įsivyravo karšti orai ir žmonės patraukė prie ežerų.

  Trečiadienio popietę Alytuje, pramoniniame rajone esančiame tvenkinyje, skendo du paaugliai. Vienas vaikas buvo išgelbėtas, o apie penktą valandą vakaro buvo rastas antro 2003 metais gimusio paauglio kūnas.

  Be to, trečiadienį nuskendusio žmogaus kūnas buvo rastas ir Klaipėdoje. Gana atokioje Smeltalės upės vietoje, prie geležinkelio tilto, praeivė pamatė skenduolį, o pro šalį ėjęs Baltarusijos pilietis jį ištraukė. Prieš dvi savaites blogai maudynės baigėsi Kruopių kaime, Akmenės rajone, ten nuskendo du alų gurkšnoję ir išsimaudyti nusprendę vyrai.

  Iš viso šiemet, ugniagesių duomenimis, nuskendo 30 žmonių. Tai perpus mažiau nei per tokį pat laikotarpį pernai. Taip pat šiemet jau išgelbėta mažiausiai 14 skendusiųjų. Nuo gegužės pradžios gelbėtojai iš viso ištraukė 11 skenduolių. Dažniausiai tokios nelaimės vyko Rytų Lietuvoje — Zarasų rajone, taip pat Vilniaus mieste, Trakų, Varėnos rajonuose.

  Tegai:
  skenduolis, Kaunas

  Svarbiausios temos