16:12 2020 Rugsėjo 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  71

  Švenčionių rajone sekmadienį kariuomenės "Mercedes Benz GD" nuvažiavo nuo kelio į griovį ir atsitrenkė į medį, sužaloti kariai gydomi ambulatoriškai

  VILNIUS, birželio 10 — Sputnik. Sekmadienį, birželio 9 dieną, apie 09:45, "Mercedes Benz GD", vairuojamas blaivaus tarnybos metu uniformuoto Lietuvos kariuomenės kario (g. 1999 m.), nuvažiavo nuo kelio į griovį ir atsitrenkė į medį, praneša Policijos departamentas.

  Per eismo įvykį sužaloti automobilio vairuotojas bei kartu važiavę tarnybos metu uniformuoti Lietuvos kariuomenės kariai (g. 1996 m. ir 1997 m.), kurie, suteikus medikų pagalbą, gydomi ambulatoriškai.

  Krašto apsaugos ministerijos duomenimis, eismo įvykis įvyko karinio tarsporto kolonai vykstant į pratybas Pabradės apylinkėse.

  Kelyje Pabradė-Švenčionys nuo kelio nuvažiavus ir į medį atsitrenkus kariniam visureigiui, nukentėjo du Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados "Geležinis Vilkas" kariai — profesinės karo tarnybos vyresnysis eilinis ir nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos jaunesnysis eilinis, teigiama KAM pranešime žiniasklaidai. Kariai sąmoningi, pirminiais duomenimis sužeidimai nesunkūs, nukentėjusieji išgabenti į gydymo įstaigą tikslesniam sumušimų įvertinimui.

  Į įvykio vietą iškviesta policija užfiksavo eismo įvykį ir atliks įvykio aplinkybių tyrimą.

  Dar šia tema

  Dėl į medį įsirėžusio šarvuočio Lietuvoje sužalotas JAV karys
  NATO karių visureigis pateko į eismo įvykį Pabradėje
  Vilniaus rajone susidūrė "Volvo" ir NATO sunkvežimis: žuvo dvi merginos
  Tegai:
  kariai, eismo įvykis

  Svarbiausios temos