03:14 2020 Liepos 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  61

  Kiemų valymo akcija "Viso, griozdai!" tęsis iki birželio pabaigos

  VILNIUS, birželio 11 — Sputnik. Vilniuje pradėta išvežti iš kiemų riogsančius nenaudojamus bešeimininkius automobilius, praneša sostinės savivaldybės spaudos tarnyba.

  Akcija "Viso, griozdai!", kurią organizavo Vilniaus savivaldybė, prasidėjo pirmadienį ir tęsis iki mėnesio pabaigos.

  Vilniaus miesto mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė pareiškė, kad tai leis išspręsti parkavimo kiemuose problemą, kurią sukuria apleisti automobiliai.

  "Tikiu, kad ši akcija taip pat pagerins miesto įvaizdį, jis pagražės, nuo nenaudojamų mašinų atsilaisvins ne tik gyvenamieji rajonai, bet ir miesto centras", — pasakė Tamošiūnaitė.

  Pirmasis iš 50-ties automobilių pirmadienį buvo nutemptas iš kiemo Paribio gatvėje, Žvėryno rajone. Šis ir kiti savivaldybės žinion perimami automobiliai bus saugomi savivaldybei priklausančioje aikštelėje tol, kol pasibaigs bešeimininkio turto perėmimo procedūra ir automobiliai bus perduoti savivaldybei. Tai gali trukti iki metų. Vieno automobilio nutempimo kaina — apie 47 eurų su PVM.

  В Вильнюсе начали избавляться от бесхозных автомобилей, архивное фото
  © Photo : Vilnius
  Vilnius pradėjo atsikratyti apleistų automobilių

  Paskelbus nutempiamų automobilių sąrašą, jau pirmosiomis dienomis 26 automobilių savininkai suskubo patraukti automobilius patys. Dabar sudaromas naujas sąrašas, kuriame jau yra daugiau nei 30 automobilių.

  Savivaldybė taikys pinigines baudas likusių netvarkingų seniai riogsančių automobilių savininkams: nesuskubusiems jų pašalinti per nurodytą laiką, savivaldybė skirs nuo 70 iki 300 eurų baudas su transporto priemonės konfiskavimu.

  Vis dėlto, automobilių, kurie bus nutempti vairuotojai galės atgauti savo turtą — pateikus nuosavybę įrodančius dokumentus, automobilis bus grąžintas.

  Vilniečiai kviečiami pranešti apie senus apleistus neeksploatuojamus automobilius Viešosios tvarkos skyriui el. paštu viesoji.tvarka@vilnius.lt arba telefonu (8 5) 219 7948 (nurodant adresą, automobilio markę, spalvą, valstybinį numerį, datą ir laiką, kada pastebėta transporto priemonė, ir, jei įmanoma, pridėti transporto priemonės nuotrauką).

  Dar šia tema

  Vilniaus oro uoste keičiasi parkavimo sistema
  Santariškių medicinos miestelyje vyko akcija "Nebūk trombas"
  Vilnius pradeda atsikratyti kiemuose riogsančių automobilių
  Tegai:
  automobiliai, Vilnius, Lietuva

  Svarbiausios temos