05:00 2020 Liepos 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (326)
  53

  Krovininio vilkiko grindyse muitininkai aptiko slėptuves, kuriose rado daugiau nei 25 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių

  VILNIUS, birželio 12 — Sputnik. Kybartų kelio posto muitininkai, patikrinę iš Rusijos įvažiavusį krovininį vilkiką, gabenusį mėsos krovinį, puspriekabėje rado slėptuvę su 25 tūkstančiais pakelių nelegalių cigarečių, rašoma pranešime spaudai.

  Šeštadienį, birželio 8–ąją, iš Kaliningrado srities per Kybartų kelio postą į Lietuvą krovininiu vilkiku "Scania" atvažiavęs Rusijos pilietis muitinės pareigūnams deklaravo vežantis dešras. Mėsos gaminius ketinta tranzitu gabenti per Lietuvą į Rusiją.

  Puspriekabė išties buvo pilna dėžių su beveik 18 tonų rusiškos dešros. Tačiau apžiūrinėdami mašiną, patyrę muitinės pareigūnai pastebėjo, kad ant daugelio iš puspriekabės grindyse esančių gerokai užrūdijusių varžtų matyti šviežio sukimo žymės. Kadangi puspriekabės grindys — viena iš "klasikinių" vietų kontrabandai slėpti, mašina buvo detaliai patikrinta mobilia rentgeno kontrolės sistema.

  Grindyse išties aptiktos slėptuvės, kuriose rasta daugiau nei 25 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių "Fest" ir "Minsk"". Bendra jų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais — daugiau nei 83 tūkst. eurų.

  Sulaikyta kontrabnada
  © Photo : Lietuvos muitinė
  Sulaikyta kontrabnada

  Vairuotojas buvo sulaikytas dviem paroms, MKT Kauno skyriuje dėl kontrabandos pradėtas ikiteisminis tyrimas.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (326)

  Dar šia tema

  Vilniaus kriminalistai sulaikė narkotinių medžiagų kontrabandą iš Latvijos
  Lietuvos muitininkai atskleidė, kiek kontrabandinių rūkalų sulaikė šiemet
  Tegai:
  kontrabanda, Kaliningradas, Kybartai

  Svarbiausios temos