05:26 2021 Sausio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  220

  Iš viso "Lietuvos oro uostuose" šiuo metu dirba 647 darbuotojai, o vidutinis atlyginimas bendrovėje sudarė 1675 eurus

  VILNIUS, birželio 13 — Sputnik. Vidutinis darbo užmokestis "Lietuvos oro uostuose" neatskaičius mokesčių siekia 1675 eurus, arba trečdaliu didesnis už šalies vidurkį, rodo pirmojo šių metų ketvirčio bendrovės statistika.

  Lietuvos oro uostų vadovas Marius Gelžinis pažymi, kad darbo užmokestis darbuotojams yra peržiūrimas kasmet. Per pastaruosius dvejus metus, t. y. tiek 2017, tiek 2018 metais, vidutiniškai atlyginimai įmonės darbuotojams augo apie 10 proc.

  Analizuojant ilgametę atlyginimų perspektyvą matyti, kad Lietuvos oro uostų darbuotojai 2015 metais vidutiniškai uždirbo 898 eurus, o 2018 metų pabaigoje — 1203 eurus.

  Nuo gegužės 1 dienos daugiau uždirba apie 80 proc. įmonės darbuotojų, iš kurių daugiausia — operatyvinės srities specialistai. Skaičiuojama, kad vidutiniškai įmonės darbuotojams atlyginimas nuo gegužės pradžios pakilo 24 proc. Šiemet vykdomam darbuotojų atlygio kėlimui tris oro uostus vienijanti įmonė iš viso skirs apie 1 mln. eurų.

  Kaip papildomas naudas šalia uždarbio įmonė darbuotojams pasirinktinai siūlo sveikatos draudimo paslaugų paketus, dalinį degalų arba mobiliojo telefono ir ryšio paslaugų kompensavimą, taip pat galimybę dalyvauti III pakopos pensijų fondo kaupime.

  Iš viso įmonėje "Lietuvos oro uostai" šiuo metu dirba 647 darbuotojai. Įmonės duomenimis, praėjusiais metais 12 proc. darbuotojų pasinaudojo vidinės karjeros galimybėmis.

  Dar šia tema

  Paaiškėjo, kiek uždirba Porošenko
  Vilniaus oro uoste vyks antžeminių paslaugų teikimo patikrinimas
  Seimas padidino mažiausiai uždirbančių mokytojų atlyginimus
  Tegai:
  atlyginimas, Lietuvos oro uostai

  Svarbiausios temos