17:35 2020 Rugpjūčio 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  200

  Pora iš karto ėmė švaistytis pinigais: įsigijo automobilį, pirko auksinį žiedą, drabužius bei kitus daiktus

  VILNIUS, birželio 13 — Sputnik. Vilniaus apygardos prokuratūra surašė kaltinamąją aktą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai didelės vertės svetimo turto vagyste pareikšti dviem asmenims.

  Tyrimo duomenimis, kovo 6-osios vakarą Vilniuje, Architektų gatvėje, į parduotuvę "IKI" užėjo vyras ir, grasindamas daiktu, panašiu į ginklą, liepė kasininkei iš seifo išimti pinigus. Inkasacijai paruoštus maišus su pinigais jis susidėjo į kuprinę ir, trenkęs kasininkei per galvą, pasišalino iš parduotuvės.

  Skaičiuojama, kad UAB "Palink" buvo padaryta 20 489 tūkst. eurų žala.

  Policijos pareigūnai ėmėsi intensyvių veiksmų ir operatyviai atskleidė nusikaltimą. Kovo mėnesio viduryje prokurorė jau kreipėsi į teismą prašydama suimti nusikaltimą padarius asmenis. Vyras iki šiol yra suimtas.

  Tyrimo metu nustatyta, kad iš anksto susitarę ginkluotą plėšimą imitavo bei pinigus iš "IKI" parduotuvės pavogė anksčiau nukentėjusiąją pripažinta parduotuvės kasininkė bei jos draugas. Vyriškis į parduotuvę vėlų vakarą pateko atsirakinęs pagalbines duris, nuo kurių raktą jam buvo davusi kasininke dirbusi draugė.

  Įtariamieji už, manoma, pagrobtus pinigus įsigijo automobilį, pirko auksinį žiedą, drabužius bei kitus daiktus.

  Vaikinas praeityje jau buvo ne kartą teistas už vagystes, neteisėtą disponavimą narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis, sunkų sveikatos sutrikdymą ir kitus nusikaltimus. Jo draugė į teisėsaugos akiratį anksčiau nebuvo patekusi. Abu kaltinamieji prisipažįsta padarę nusikalstamą veiką.

  Baudžiamasis kodeksas už didelės vertės svetimo turto vagystę numato laisvės atėmimą iki 8 metų.

  Dar šia tema

  Iš Lietuvos imtynininko pavogtas šalia namų pastatytas automobilis
  Kaliningrado srityje, pasienyje su Lietuva, pavogtas elektros kabelis
  Neblaivus 17-metis pavogė sugėrovo "Mercedes Benz"
  Užpuolikai palangiškį pririšo prie medžio, mušė ir reikalavo pinigų
  Tegai:
  vagystė, parduotuvė, Iki

  Svarbiausios temos