11:49 2019 Birželio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1187
 • RUB71.8787
  Žalieji ežerai, archyvinė nuotrauka

  Balsio ežere nuskendo du jaunuoliai

  © Grinda
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  75 0 0

  Preliminariais duomenimis, šiame Vilniuje esančiame ežere nuskendo 15-os metų berniukas ir apie 18 metų amžiaus mergina

  VILNIUS, birželio 13 — Sputnik. Ketvirtadienį Vilniuje, Balsio ežere, nuskendo du jaunuoliai, praneša LRT.

  Ketvirtadienį, 16:13, Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniaus m., Žaliųjų Ežerų g., Balsio ežere, skęsta du vaikai. Vėliau patikslinta, kad jaunuoliai nuskendo. Žiniasklaidos duomenimis, 15-metis bandė gelbėti merginą.

  Į įvykio vietą buvo išsiųstos Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, tačiau jaunuolių atgaivinti nepavyko.

  Trečiadienį Lietuvoje fiksuoti rekordiniai birželiui karščiai, ypač karšti orai laikosi ir ketvirtadienį.

  Nuo 16 metų Balsio ežero paplūdimyje dirbančio naro gelbėtojo Rolando Kiliulio teigimu, geriausia maudytis pažymėtuose paplūdimiuose ir vengti nepažįstamų vietų. Taip pat nereikėtų plaukti toli nuo kranto, o jeigu norisi ilgiau paplaukyti, tą geriau daryti palei pakrantę.

  Trečiadienį Lietuvoje ugniagesiai ištraukė šešis nuskendusius žmones. Prienų rajone išgelbėta Nemuno upėje skendusi šeima — vaiką ir jo tėvą išgelbėjo šalia buvęs poilsiautojas.

  Nuo gegužės mėnesio pradžios ugniagesiai gelbėtojai iš vandens telkinių ištraukė 20 skenduolių, trys iš jų nepilnamečiai. Tai šiek tiek mažiau nei per tą patį laikotarpį pernai, kai nuskendo iš viso 28 žmonės.

  Dar šia tema

  Lampėdžių ežere nuskendo paauglys
  Tegai:
  nuskęsti, Vilnius, Žalieji ežerai

  Svarbiausios temos