14:22 2020 Liepos 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  55

  Pastaruoju metu gamta vis labiau stebina lietuvius, šį kartą danguje pasirodė reti, ypač Lietuvoje, ritinio formos debesys, vadinami volutus

  VILNIUS, birželio 14 — Sputnik. Danguje virš Varėnos pasirodė reti, ypač Lietuvoje, ritinio arba vamzdžio formos debesys, vadinami volutus, Facebook pasidalino Gismeteo.lt.

  Необычные тучи, архивное фото
  Tai tikra retenybė ir visai neseniai jie buvo įtraukti į Tarptautinį debesų atlasą

  Tai tikra retenybė ir visai neseniai jie buvo įtraukti į Tarptautinį debesų atlasą. Jie apibūdinami kaip ilgi, įprastai žemai susiformuojantys, horizontalūs, atsiskyrę, vamzdžio formos debesų masyvai, kurie kartais atrodo lėtai judantys danguje.

  "Kaskart pasirodę kurioje nors pasaulio vietoje jie tikrai visiems atima žadą!" — rašoma žinutėje po nuotrauka.

  Vakar neįprasti debesys stebino pajūrio gyventojus. Virš Klaipėdos pakibo bauginantys audros debesys.

  Закат на фоне грозовых туч, архивное фото
  Vamzdžio formos debesų masyvai, kurie kartais atrodo lėtai judantys danguje

  Šiandien šalies vakaruose, tikėtina, šiandien bus ramiausia. Čia numatomi ir gaiviausi orai, temperatūra svyruos apie 21–24 laipsnius šilumos. Kuršių nerijoje bus apie 19–22 laipsnius šilumos. Aukščiausiai temperatūra kils šalies pietryčiuose, čia termometrai fiksuos 31 laipsnį karščio. 

  Fotofaktas: virš Klaipėdos pakibo bauginantys audros debesys >>

  Antroje dienos pusėje labiau į šalies rytus dar gali pasitaikyti ir neramumų: stipresnių vėjo gūsių, vietomis pasipilsiančių gausių kritulių.

  Vilniuje dieną bus apie 30, Kaune apie 29 laipsnius karščio. Šiauliuose vyraus 25, Panevėžyje 27 laipsnių šiluma. Klaipėdoje oras šils iki 21 laipsnio.

  Tegai:
  gamta, Varėna

  Svarbiausios temos