04:18 2019 Gruodžio 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1094
 • RUB70.7441
  Biblioteka po atviru dangumi Kaune

  Į Kauno paplūdimius sugrįžo bibliotekos po atviru dangumi

  © Photo : m. Kauno miesto savivaldybė
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  35

  Šiemet kauniečius ir miesto svečius džiugins dvi vasaros skaityklos po atviru dangumi — Lampėdžių ir Panemunės paplūdimiuose

  VILNIUS, birželio 18 — Sputnik. Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka įrengė vasaros skaityklas Lampėdžių ir Panemunės paplūdimiuose, praneša miesto savivaldybė.

  Specialiai įrengtose lentynose bus galima rasti lietuvių ir užsienio autorių knygų tiek vaikams, tiek suaugusiems, žurnalų.

  Knygų tematika taip pat įvairi, daugiausia — neįpareigojančios, pramoginės literatūros, tačiau galima rasti ir filosofinių knygų, programinės literatūros moksleiviams.

  Paplūdimio bibliotekos Kaune skaičiuoja jau trečiąjį sezoną.

  Prie Lampėdžių karjero esančio "Sunny Beach Lounge Bar", Raudondvario pl. 161 B, terasoje skaitykla esant geram orui veiks kiekvieną dieną, nuo 8 iki 22 val., iki rugsėjo.

  Savaitgaliais planuojami ir renginiai — poilsiautojai galės ne tik skaityti knygas ir žurnalus, tačiau ir žaisti stalo bei lauko žaidimus, išmėginti virtualios realybės akinius.

  Antrą vasarą iš eilės vasaros biblioteka džiugins ir Panemunės paplūdimio lankytojus. Ji įrengta bendradarbiaujant su Panemunės šašlykine, A. Smetonos al. 4. Lentyna poilsiautojams bus atvira visomis dienomis bet kuriuo metu.

  Paplūdimio bibliotekose perskaitytas knygas ir žurnalus žmonės kviečiami grąžinti atgal į lentynas, tačiau knygas galima ir mainyti — patikusią knygą galima pasiimti namo, o vietoje jos palikti kitą.

  Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka tikisi, kad ši iniciatyva biblioteką dar labiau priartins prie skaitytojų, vasaros metu perkeldama ją į jiems patogią vietą, o skaitymas taps paplūdimyje besiilsinčių žmonių laisvalaikio dalimi.

  Dar šia tema

  Atostogos sovietmečiu: kaip žmonės ilsėjosi visos TSRS gydyklose
  Skęstantis žmogus tyli: kaip išvengti tragedijos paplūdimyje
  Vilniuje po dvejų metų atsiras moderniausias Lietuvoje psichikos sveikatos centras
  Kauno senjorai galės užsisakyti bibliotekos knygas į namus
  Tegai:
  paplūdimys, biblioteka, Kaunas

  Svarbiausios temos