19:07 2020 Liepos 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  30

  Pareigūnai, kurie vykdo tarnybą prie pasienio vandens telkinių ar netoli jų, atkreips ypatingą dėmesį į poilsiaujančius žmones bei saugų jų elgesį prie vandens telkinių

  VILNIUS, birželio 19 — Sputnik. Palei sieną ir pasienio ruože patruliuojantys VSAT pareigūnai įdėmiai stebės poilsiaujančius asmenis ir jų elgesį prie pasienio vandens telkinių, praneša Lietuvos sienos apsaugos tarnyba.

  Pareigūnai, kurie vykdo tarnybą prie pasienio vandens telkinių ar netoli jų, atkreips ypatingą dėmesį į poilsiaujančius žmones, saugų jų elgesį prie vandens telkinių bei alkoholinių gėrimų vartojimą viešose vietose.

  Tuo atveju, jei poilsiaujančių asmenų elgesys sukeltų pavojų jų pačių ar aplinkinių gyvybei, VSAT pareigūnams nurodyta papildomai perspėti poilsiautojus apie saugų elgesį vandenyje ir tinkamai reaguoti tam, kad būtų išvengta galimų skaudžių nelaimių.

  Toks VSAT vado Renato Požėlos nurodymas perduotas visoms fizinę Lietuvos sienos apsaugą užtikrinančioms pasienio rinktinėms.

  Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, praėjusią savaitę iš vandens telkinių, upių ir ežerų ugniagesiai ištraukė 19 skenduolių.  Penktadienį vanduo pasiglemžė 5 žmonių gyvybes, o šeštadienį — 3. Iš viso šiais metais jau nuskendo 50 gyventojų.

  Ugniagesiai teigia, kad dažniausiai skęstama dėl neatsargaus elgesio vandenyje, kai pervertinamos galimybės ar maudomasi, pavartojus alkoholio.

  Dar šia tema

  Kauno HE rezultatai "džiūsta" — dėl sausros pagaminta trečdaliu mažiau elektros
  Vilniaus oro uoste įrengiami automatai su nemokamu geriamuoju vandeniu
  Tegai:
  vandentekis, pasieniečiai

  Svarbiausios temos