21:11 2020 Vasario 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  17

  Sumokėjusiems 500-1000 eurų, suolelį bus galima įsigyti metams, 1000-5000 eurų — dešimčiai, o už 5000 eurų ar didesnę sumą suolelį savivaldybė įsipareigoja saugoti net 50 metų

  VILNIUS, birželio 20 — Sputnik. Vilniuje nuo šiol bus galima įsigyti vardinius suolelius, skelbia Vilniaus savivaldybės spaudos tarnyba.

  Pagal miesto tarybos narių patvirtintą tvarką, sumokėjus nustatytą mokestį bus galima išsirinkti suolelį Vilniaus mieste ir papuošti jį nedidele lentele su norimu užrašu ir taip tapti tarsi to suolelio globėju.

  Девушка с парнем на лавочке, архивное фото
  Sumokėjus nustatytą mokestį bus galima išsirinkti suolelį Vilniaus mieste

  "Neabejoju, kad žmonės bus išradingi ir išnaudos tai įvairiomis progomis: kas nors norės padovanoti vardinį suolelį draugui gimtadienio proga, įamžinti savo vaiko gimimą ar net tokiu netradiciniu būdu pasipiršti. Tikiu, kad fantazijos ir idėjų vilniečiai turi daug, o suolelių užteks visiems. Be to, labai svarbu, kad visos lėšos bus skiriamos kilniam tikslui — socialinės rizikos šeimose augančių vaikų ugdymui", — sako idėjos autorius Vincas Jurgutis.

  Sumokėjusiems 500-1000 eurų suolelį bus galima įsigyti metams, 1000-5000 eurų — dešimčiai, o už 5000 eurų ar didesnę sumą suolelį savivaldybė įsipareigoja saugoti net 50 metų.

  Už vardinius suolelius surinktos lėšos bus skiriama socialinės rizikos šeimose augančių vaikų neformaliam ugdymui finansuoti.

  Per du mėnesius bus parengta ir patvirtinta atminimo suolelių įrengimo tvarka, padėkos lentelės dizainas, vietos, kuriose galima įrengti suolelį sąrašas. Padėkos lentelės bus įrengiamos ant jau esamų suolelių Vingio parke, Gedimino prospekte, Bernardinų sode, Neries krantinėje, taip pat kitose lankytinose Vilniaus miesto vietose.

  Лето в Вильнюсе, архивное фото
  Anot miesto valdžios, suoliukš užteks visiems, tad vilniečiai gali tokiu būdu sveikinti savo šeimą ir draugus

  Įsigijus tokį suolelį, savivaldybė įrengs atminimo lentelę ir užtikrins, kad ji būtų tvarkingai pritvirtinta visą laikotarpį, kuriam suolelis yra įsigytas. Užrašą pasirinks pats lentelę įsigyjantis žmogus, tačiau jis negalės būti tiesioginė prekės ženklo reklama, skatinti neapykantos ar diskriminacijos.

  Dar šia tema

  Kaip atrodys naujas Vilniaus skveras Šnipiškėse — video
  Vilniaus savivaldybė pristatė naująjį MAN "Lion's City" hibridinį autobusą — video
  Tegai:
  Vilnius

  Svarbiausios temos