09:42 2019 Liepos 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1226
 • RUB70.7370
  Joninės

  Ugniagesiai ragina lietuvius Jonines švęsti saugiai

  © Sputnik/ Alexander Lipovets
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  10 0 0

  Ugniagesiai prašo gyventojų saugiai elgtis su ugnimi, o laiką leidžiant prie vandens telkinių, nesimaudyti nežinomose, nuošaliose vietose

  VILNIUS, birželio 21 — Sputnik. Tvyrant karščiams, ugniagesiai su nerimu laukia ilgojo savaitgalio, nes per Jonines kūrenami laužai, ir ne išimtimi tomis dienomis tampa skaudžios nelaimės, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento spaudos tarnyba.

  Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, per penkerius metus per Jonines kilo 298 gaisrai, vienas jų nusinešė žmogaus gyvybę. Be to, per penkerius metus ugniagesiams gelbėtojams jų metu teko atlikti 281 gelbėjimo darbą.

  Daug skaudžių nelaimių per Jonines įvyksta ir vandenyje. Per penkerius metus Joninių metu ežeruose, upėse ir kituose vandens telkiniuose nuskendo 12 gyventojų.

  Ugniagesiai prašo gyventojų saugiai elgtis su ugnimi, o laiką leidžiant prie vandens telkinių, nesimaudyti nežinomose, nuošaliose vietose. Geriau pasirinkti paplūdimį arba vietą, kur maudosi daugiau žmonių ir kur budi gelbėtojai. Nešokti į vandenį perkaitus, nesimaudyti nakties metu ar išgėrus alkoholio.  

  Dar šia tema

  Sostinė kviečia į jubiliejinę Rasos šventę Verkių parke
  Gražiausios Joninių tradicijos bus pristatytos festivalyje Neringoje
  Joninės Šventojoje: renginių programa
  Tegai:
  Lietuva, Joninės

  Svarbiausios temos