03:08 2019 Lapkričio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1034
 • RUB70.3938
  Palangos oro uostas, archyvinė nuotrauka

  Rudenį startuos skrydžiai iš Palangos oro uosto į Bergeną

  CC BY 3.0 / wikipedia / Ttk / Palanga International Airport
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  21 0 0

  Skrydžiai į antrąjį pagal dydį Norvegijos miestą bus vykdomi du kartus per savaitę — trečiadieniais ir šeštadieniais

  VILNIUS, birželio 22 — Sputnik. Nuo šio rudens startuoja naujas oro tiltas, sujungsiantis Palangos oro uostą ir Bergeną, praneša Klaipėdos rajono spaudos tarnyba.

  Į antrąjį pagal dydį Norvegijos miestą iš Palangos skraidins kompanija "Norwegian Air Shuttle". Skrydžiai bus vykdomi nuo spalio mėnesio du kartus per savaitę — trečiadieniais ir šeštadieniais.

  "Labai džiaugiamės, kad tokia kryptis pirmą kartą atidaroma Palangos oro uoste. Iki šiol per pajūrio oro uostą mūsų šalies gyventojai galėjo pasiekti Norvegijos sostinę Oslą, tačiau, augant paklausai, pavyko surasti galimybes išplėsti ir maršrutų geografiją šioje Skandinavijos šalyje", — teigia Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas Aurimas Stikliūnas.

  Anot eksperto, susidomėjimas šios krypties galimybėmis jaučiamas ne tik iš Lietuvos gyventojų, tačiau ir Norvegijoje, kur mūsų šalis vis dažniau minima kaip puiki vieta atostogoms, turizmui ar aktyviam laisvalaikiui.

  Lietuvos pajūryje veikiančių asociacijų atstovai teigia, kad mūsų šalyje veikia apie 300 Norvegijos kapitalo įmonių, dalis iš jų įsikūrusios arba operuoja būtent Klaipėdos regione.

  "Klaipėdos ekonominės plėtros 2030 strategijoje numatyta ir ją įgyvendinantys partneriai ypač orientuojasi į Norvegiją. Su šia šalimi nuosekliai siekiama stiprinti bendradarbiavimo ryšius jūrinėje industrijoje, pritraukiant Norvegijos kapitalo investicinius projektus gamybos ir ypač paslaugų centrų srityje. Susisiekimo oro transportu Klaipėda–Norvegija skatinimas yra vienas iš esminių Klaipėdos ekonominės plėtros krypčių", — sako "Klaipėda ID" verslo projektų vadovas Kazys Pupinis.

  Oficialūs bilietų pardavimai iš Palangos į Bergeną jau prasidėjo, keleiviai vietas šiam skrydžiui gali rezervuoti bendrovės puslapyje.

  Šiuo metu iš Palangos oro uosto galima skristi viso 8 kryptimis: į Varšuvą, Rygą, Oslą, Minską, Maskvą, Londoną, Kopenhagą ir Dortmundą.

  Dar šia tema

  Vilniaus oro uoste įrengiami automatai su nemokamu geriamuoju vandeniu
  Kauno oro uostas per mėnesį aptarnavo rekordinį keleivių skaičių
  Tegai:
  Palangos oro uostas

  Svarbiausios temos