09:31 2020 Liepos 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1329
 • RUB80.1470
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  36

  Planuojama į Kelno Bonos oro uostą iš Kauno skrydžius vykdyti trečiadieniais ir šeštadieniais, į Niurnbergo oro uostą — antradieniais ir šeštadieniais

  VILNIUS, birželio 23 — Sputnik. Nuo šių metų liepos Kauno oro uostas keliautojams pasiūlys naujas kryptis į Vokietijos Kelną ir Niurnbergą, praneša Lietuvos oro uostai.

  Į juos "Ryanair" orlaiviai skris ne tik vasaros, bet ir žiemos sezono metu.

  Planuojama į Kelno Bonos oro uostą iš Kauno skrydžius vykdyti trečiadieniais ir šeštadieniais. Į Niurnbergo oro uostą — antradieniais ir šeštadieniais.

  "Vokietija yra antra pagal populiarumą šalis, į kurią skrenda daugiausiai keleivių iš Lietuvos, taip pat turistų skaičius iš Vokietijos yra vienas didžiausių šalyje. Negana to, stebima, kad Vokietijos įmonės ir verslininkai Lietuvoje vis dažniau atranda palankią aplinką investicijoms", — sako Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas Aurimas Stikliūnas.

  Stikliūnas teigia, kad prašymų pasiūlyti daugiau patogių skrydžių į Vokietiją sulaukiama ir iš Kauno miesto savivaldybės, verslo plėtros bei turizmo organizacijų, tad nustatant naujas kryptis atsižvelgta ir į jų teiktus prašymus.

  Iki šiol iš Kauno oro uosto į Kelną skrydžius vykdė tik krovininiai orlaiviai tarptautinės logistikos bendrovės "UPS" užsakymu.

  Kauno oro uostas yra vienas iš trijų oro uostų Lietuvoje. Anksčiau buvo minima, kad nuo šių metų pradžios Kauno oro uosto keleivių skaičius padidėjo 20 proc.

  Praėjusiais metais Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostai kartu aptarnavo 6,3 mln. keleivių ir 61 tūkst. skrydžių.

  Dar šia tema

  Vilniaus oro uoste įrengiami automatai su nemokamu geriamuoju vandeniu
  Kauno oro uostas per mėnesį aptarnavo rekordinį keleivių skaičių
  Tegai:
  Vokietija, Kauno oro uostas

  Svarbiausios temos