13:31 2020 Sausio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1035
 • RUB68.1692
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Po lėktuvo sparnu: Lietuvos oro uostai (65)
  30

  Skrydžiai į Norvegijos kultūros sostinę vyks du kartus per savaitę

  VILNIUS, birželio 25 — Sputnik. Skrydžių kompanija "Norwegian Air Shuttle" pradės vykdyti skrydžius iš Palangos į Norvegijos miestą Bergeną, praneša Lietuvos oro uostų spaudos tarnyba.

  Skrydžiai bus vykdomi nuo spalio du kartus per savaitę — trečiadieniais ir šeštadieniais.

  Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas Aurimas Stikliūnas pažymėjo, kad lietuviai anksčiau galėjo pasiekti Norvegijos sostinę — Oslą, tačiau pavyko surasti galimybes išplėsti ir maršrutų geografiją šioje Skandinavijos šalyje.

  Pasak eksperto, susidomėjimas šios krypties galimybėmis jaučiamas ne tik iš Lietuvos gyventojų, tačiau ir Novegijoje.

  Lietuvoje veikia apie 300 Norvegijos kapitalo įmonių, dalis iš jų įsikūrusios arba operuoja būtent Klaipėdos regione.

  Bilietų pardavimai iš Palangos į Bergeną jau prasidėjo. Šiuo metu iš Palangos oro uosto galima skristi viso 8 kryptimis — į Varšuvą, Rygą, Oslą, Minską, Maskvą, Londoną, Kopenhagą ir Dortmundą.

  Bergenas — antrasis pagal dydį miestas Norvegijoje, įsikūręs šalies pietvakariuose. Šis miestas yra viena iš labiausiai turistų lankomų Norvegijos vietų.

  Mieste keliautojai dažniausiai aplanko istorinę Bryggen krantinę (UNESCO paveldo sąrašo dalis) — šiandien tai yra pagrindinė miesto centro ašis, o anksčiau tai buvo Hanzos pirklių prekybinis taškas.

  Miesto svečiams įdomu apsilankyti ir žymiame žuvų turguje, kuriame galima rasti ne tik šviežiausių produktų, bet ir įvairių suvenyrų ir amatininkų dirbinių.

  Temos:
  Po lėktuvo sparnu: Lietuvos oro uostai (65)
  Tegai:
  oro uostas, Lietuva, Palanga, Norvegija

  Svarbiausios temos