21:59 2019 Lapkričio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1077
 • RUB70.6272
  Ekskursija, Černobylis. Kaunas, archyvinė nuotrauka

  Kaune surengtos ekskursijos po serialo "Černobylis" filmavimo vietas

  © Photo: Kaunas
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasaulį sujudinęs "Černobylis": serialas ir realybė (44)
  28 0 0

  Visi norintys per dviejų valandų turą gali pamatyti ir pajusti serialo atmosferą, taip pat išgirsti "užkulisių istorijų"

  VILNIUS, liepos 2 — Sputnik. Kaune pradėtos ekskliuzyvinės ekskursijos po išskirtines mini serialo "Černobylis" filmavimo vietas, praneša Kauno informacinis turistinis centras.

  Mini serialas pasakoja apie Černobylio atominės elektrinės avariją 1986 metais ir apie avarijos likvidatorių likimą. Serialą filmavo Amerikos HBO kanalas. Daugelis populiarių serialo scenų buvo nufilmuotos Vilniuje, Kaune ir Visagine.

  Экскурсия Чернобыль.Каунас, архивное фото
  Ekskursija, "Černobylis. Kaunas"

  Po serialo išleidimo daugelis užsieniečių pradėjo domėtis kelionėmis į Lietuvą.

  Ekskursija "Černobylis. Kaunas" yra rengiama nuo liepos 1 dienos. Serialo gerbėjai galės ne tik aplankyti filmavimo vietas, pamatyti ir pajusti serialo atmosferą, bet ir išgirsti |užkulisių istorijų".

  Экскурсия по местам съемок сериала Чернобыль, архивное фото
  Ekskursija po "Černobylio" filmavimo vietas.

  Dvi valandas vykstančios ekskursijos metu galitma pamatyti unikalias vietas. Tarp jų - aštuntuosius KTU rūmus, kuriuose buvo filmuojama šeštoji Maskvos ligoninė, į kurią buvo atvežti Pripetės ugniagesiai, o pagrindinio veikėjo Valerijaus Legasovo butas buvo sukurtas ir nufilmuotas įspūdingame art-deco name, taip pat kitas, paprastai uždarytas, patalpas.

  Be to, turistai galės susipažinti su realiomis istorijomis iš filmavimo aikštelių: kiek kostiumų reikėjo, kokie daiktai buvo reikalingi sovietmečio atmosferai sukurti, filmavimo detalėms ir daug kitų įdomybių.

  Съемка сериала Чернобыль, архивное фото
  Serialo "Černobylis" filmavimas.

  Anksčiau Vilniuje buvo pareikštas noras rengti "Černobylio" ekskursijas. Kelionių kompanija "Go Vilnius" kartu su Vilniaus kino biuru planavo organizuoti kelionių agentūrų atstovams projektą, kad jie galėtų sukurti ekskursijas ir pažintinius turus pagal serialą.

  Černobylio atominės elektrinės avarija laikoma didžiausia tokio pobūdžio branduolinės energijos istorijoje. Ji įvyko Ukrainos TSR teritorijoje, netoli Pripetės miesto. Avarijos likvidavime dalyvavo daugiau nei 600 tūkst. žmonių.

  Temos:
  Pasaulį sujudinęs "Černobylis": serialas ir realybė (44)

  Dar šia tema

  Realybė ir kinas: visa tiesa apie serialą "Černobylis"
  Antrojo serialo "Černobylis" sezono nebus
  Serialo "Černobylis" prodiuseris paaiškino istorinių faktų iškraipymą
  Džordžas Martinas serialui "Černobylis" pranašauja "sunkvežimį" apdovanojimų
  Tegai:
  ekskursija, serialas, Černobylis, Lietuva

  Svarbiausios temos