15:46 2020 Vasario 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  54

  Naujos kryptis paleistos į Vokietiją, nes ji yra antra pagal populiarumą šalis, į kurią skrenda daugiausiai keleivių iš Lietuvos

  VILNIUS, liepos 2 — Sputnik. Nuo liepos iš Kauno oro uosto galima skristi į Kelno ir Niurnbergo miestus, praneša Kauno oro uosto spaudos tarnyba.

  Į juos skris "Ryanair" orlaiviai ne tik vasaros, bet ir žiemos sezono metu.

  Į Kelno Bonos oro uostą iš Kauno skrydžiai vykdomi trečiadieniais ir šeštadieniais. Į Niurnbergo oro uostą — antradieniais ir šeštadieniais.

  "Vokietija yra antra pagal populiarumą šalis, į kurią skrenda daugiausiai keleivių iš Lietuvos, taip pat turistų skaičius iš Vokietijos yra vienas didžiausių šalyje. Negana to, stebima, kad Vokietijos įmonės ir verslininkai Lietuvoje vis dažniau atranda palankią aplinką investicijoms", — sako Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas Aurimas Stikliūnas.

  Nemažą įtaką šių krypčių atsiradimui, anot Kauno oro uosto vadovo Karolio Matulaičio, turėjo praėjusiais metais Kauno LEZ veiklą pradėjusi Vokietijos gigantė "Hella". Taip pat šį rudenį visu pajėgumu turėtų startuoti įmonės "Continental" veikla.

  Iki šiol iš Kauno oro uosto į Kelną vykdė skrydžius tik krovininiaiai orlaiviai, skrydžiai buvo vykdomi tarptautinės logistikos bendrovės "UPS" užsakymu.

  Iš Vilniaus į Vokietiją  skrydžius vykdo "Lufthansa", "airBaltic", "Ryanair" ir "Wizz Air" oro bendrovės bei siūlo keliones iš viso į šešis skirtingus šios šalies miestus.

  Iš visų trijų Lietuvos oro uostų šiuo metu keleiviai gali vykti 94 kryptimis, iš jų— daugiau nei 20 krypčių yra tiesioginiai skrydžiai į kitų šalių sostines.

  Dar šia tema

  Rusija tapo populiariausiu tranzito maršrutu Lietuvoje
  Per 2018-uosius Lietuvos oro uostai pasiekė neregėtą rekordą
  Iš Vilniaus oro uosto pradedama skristi į Londono Sitį
  Tegai:
  Ryanair, Vokietija, Kauno oro uostas

  Svarbiausios temos