07:20 2019 Liepos 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1269
 • RUB70.5998
  Keltas DFDS Seaways, archyvinė nuotrauka

  Baltijos jūroje iš kelto iškrito du lietuviai: vyrų rasti nepavyko

  © AFP 2019 / DENIS CHARLET
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  289 0 0

  Naktį Baltijos jūroje įvyko nelaimė, iš Švedijos plaukusio kelto iškrito du lietuviai

  VILNIUS, liepos 3 — Sputnik. Praėjusią naktį iš kelto Baltijos jūroje iškrito du lietuviai, praneša LRT Radijas.

  Teigiama, kad keltas plaukė iš Švedijos į Klaipėdą, nelaimė įvyko praėjus trims valandoms nuo kelionės pradžios.

  Keltą valdančios "DFDS Seaways" kompanijos atstovas Vaidas Klumbys sako, kad gelbėjimo operacijoje dalyvavo ir Švedijos pareigūnai, ir laivo įgula, tačiau žmonių rasti nepavyko.

  Švedijos naujienų portalas expressen.se rašo, jog incidentas įvyko antradienio vėlų vakarą, gelbėtojams pranešta, jog iš kelto iškrito du žmonės ir reikalinga Jūros ir oro gelbėjimo centro pagalba.

  Gelbėtojai į įvykio vietą sraitgtasparnį išsiuntė kiek po 22:00 vakaro vietos laiku, papildomai prie jų prisijungė ir kitos pajėgos, tačiau operaciją apsunkino naktis ir nepalankūs orai, tuo metu virš jūros siautė gana stiprūs vėjai, buvo didelis bangavimas.

  "03:30 nakties gelbėjimo operacija buvo atšaukta, o byla perduota policijai. Nustatyta, jog nėra galimybės iš kelto iškritusių vyrų rasti gyvų", — apie incidentą Švedijos žiniasklaidai sakė Jūrų ir aviacijos gelbėjimo centro gelbėtojo padėjėja Christel Englund.

  Teigiama, kad iškritę du vyrai yra Lietuvos piliečiai, pirminiais duomenimis, jie kelte registravosi vienoje kajutėje. Tiesa, kol kas detalesnės informacijos apie lietuvius nepateikia.

  Tegai:
  keltas, nelaimė, Baltijos jūra

  Svarbiausios temos