10:29 2020 Liepos 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1329
 • RUB80.1470
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  167

  Svarbu žinoti, jog apie pamestą ar pavogtą vairuotojo pažymėjimą reikia kuo skubiau pranešti "Regitrai", nes tokiu būdu užkertamas kelias neteisėtai jį panaudoti

  VILNIUS, liepos 5 — Sputnik. Vidutiniškai per mėnesį apie 1150 vairuotojų kreipiasi į "Regitrą" dėl prarasto vairuotojo pažymėjimo, rašoma bendrovės pranešime.

  Pranešimų apie pamestus dokumentus padaugėja, būtent šiltuoju sezonu, kai žmonės keliauja ir dalyvauja įvairiuose renginiuose ar šventėse. Praradus vairuotojo pažymėjimą, apie tai būtina pranešti, o užsisakyti naują dokumentą ar jo dublikatą galima internetu.

  Svarbu žinoti, jog apie pamestą ar pavogtą vairuotojo pažymėjimą reikia kuo skubiau pranešti "Regitrai", nes tokiu būdu užkertamas kelias neteisėtai jį panaudoti.

  Internetu galima užsisakyti naują pažymėjimą arba jo dublikatą.

  Pranešus "Regitrai" apie prarastą vairuotojo pažymėjimą, antras žingsnis – dokumento užsakymas. Naują pažymėjimą arba jo dublikatą galima užsisakyti internetu.

  "Jei prarasto vairuotojo pažymėjimo galiojimo terminas dar buvo pakankamai ilgas, jūs galite užsisakyti jo dublikatą. Jame bus nurodyti visi tie patys duomenys kaip ir prarastame dokumente, išskyrus pažymėjimo numerį. Kitaip tariant, galiojimo terminas išliks toks pat. Na, o jei pageidaujate naujo dokumento, jį taip pat galite užsisakyti internetu", – teigia "Regitros" generalinio direktoriaus pavaduotojas Saulius Šuminas

  Užsisakant vairuotojo pažymėjimo dublikatą internetu, rūpintis niekuo nereikia, nes "Regitra" turi visą reikiamą informaciją apie Jus, t. y. nuotrauką bei galiojančią medicininę pažymą. Jei vis dėlto norite naujo dokumento, jį taip pat galima užsisakyti nuotoliniu būdu. Esminė sąlyga – turite turėti ne seniau kaip prieš 5 metus išduotą asmens tapatybės dokumentą, iš kurio bus perkelta Jūsų nuotrauka bei parašas. Jei medicininė pažyma negalioja, tuomet reikės pasitikrinti sveikatą, o pažymą gausime elektroniniu būdu.

  Dar šia tema

  "Regitra" įspėja apie sukčius: jie siūlo įgyti teisę vairuoti nelegaliais būdais
  "Regitra" siūlo užsisakyti naujus numerių ženklų derinius
  "Regitra" pasakoja, kaip po "Brexit" pasikeisti JK įsigytą vairuotojo pažymėjimą
  Regitra: pirkimo–pardavimo sutartyje svarbu nurodyti tikrą automobilio kainą
  Tegai:
  vairuotojo pažymėjimas, Regitra

  Svarbiausios temos