18:57 2019 Rugsėjo 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1030
 • RUB70.3933
  sausra, archyvinė nuotrauka

  Stichinė sausra išlieka dviejose Pietų Lietuvos savivaldybėse

  CC0 / Pixabay
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  11 0 0

  Žvelgiant į artimiausių parų orų prognozę, lietaus debesys lankysis daugelyje šalies rajonų, tad situacija šalyje turėtų gerėti

  VILNIUS, liepos 8 — Sputnik. Nors savaitgalį daugiau ar mažiau palijo visoje šalyje, stichinė sausra ir toliau tęsiasi dviejose Pietų Lietuvos savivaldybėse: Elektrėnų ir Trakų rajono savivaldybių teritorijose, praneša Hidrometeorologijos tarnyba.

  Pasak tarnybos, Varėnos rajone palijo kiek daugiau, todėl stichinė sausra šiame rajone baigiasi.

  Šios dienos duomenimis, labai sausa ir toliau išlieka Alytaus ir Kėdainių apylinkėse, sausringa — daug kur Rytų Lietuvoje, Pasvalio, Pakruojo, Radviliškio, Kelmės, Prienų, Šakių ir Palangos apylinkėse.

  Nedidelis drėgmės trūkumas fiksuojamas pavieniuose Pietų ir Rytų Lietuvos rajonuose, taip pat apie Joniškį.
  Kitur šalyje vyrauja optimalios drėgmės sąlygos, o Mažeikių, Plungės, Telšių, Rietavo, Šilalės ir Šilutės apylinkėse, kur lietaus kliuvo daugiausiai, fiksuojamas drėgmės perteklius.

  Žvelgiant į artimiausių parų orų prognozę, lietaus debesys lankysis daugelyje šalies rajonų, tad situacija šalyje toliau turėtų gerėti.

  Praėjusią savaitę Lietuvos Vyriausybė paskelbė, kad dėl sausros poveikio žemės ūkio sektoriui nacionaliniu mastu susidarė ekstremali padėtis.

  Dar šia tema

  Lietuva paprašė, kad Baltarusija padėtų pakelti Neries lygį sausros metu
  Lietuvoje paskelbta ekstremalioji padėtis dėl sausros
  Tegai:
  Lietuva, sausra

  Svarbiausios temos