02:14 2020 Balandžio 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.0867
 • RUB80.6900
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  24

  Bendrovė taip pat pradėjo kurti naują ribojamąją funkciją, kuri leis vartotojams, susiduriantiems su patyčiomis, apsaugoti savo paskyrą nuo nepageidaujamo bendravimo

  VILNIUS, liepos 9 — Sputnik. Socialinis tinklas "Instagram" paskelbė, kad įvedama nemažai naujų funkcijų, kuriomis siekiama kovoti su priekabiavimu internete, praneša RIA Novosti su nuoroda į oficialų bendrovės pranešimą.

  Viena iš naujų funkcijų, kurias jau pradėta taikyti prieš kelias dienas, naudojant dirbtinį intelektą, leidžia bendrovei analizuoti komentarą, kurį vartotojas nori palikti po kito asmens paskelbtu įrašu.

  Jei komentaras gali būti laikomas įžeidžiamu, vartotojas gauna atitinkamą įspėjimą ir galimybę ištrinti savo pranešimą.

  "Šios naujos funkcijos bandymo pradžia parodė, kad ji paskatina kai kuriuos žmones pašalinti savo komentarus ir rašyti ką nors mažiau įžeidžiančio", — rašoma pranešime.

  Bendrovė taip pat pradėjo kurti naują ribojamąją funkciją, kuri leis vartotojams, susiduriantiems su patyčiomis, apsaugoti savo paskyrą nuo nepageidaujamo bendravimo.

  "Mūsų bendruomenės jaunuoliai mums sakė, kad jie vengia blokuoti priekabiautojus, nebesekti jų arba pranešti apie juos paramos tarnybai, ypač jei jie sąveikauja su skriaudėjais realiame gyvenime, nes tai pablogintų padėtį", — sakoma pranešime.

  Naujovės leis vartotojams apriboti įžeidžiamų komentarų rašymą, kad juos galėtų perskaityti tik parašęs asmuo.

  Tokiu būdu užblokuoti žmonės negalės matyti, kada vartotojas yra prisijungęs socialiniame tinkle, arba kada perskaitė iš jų gautą asmeninį pranešimą.

  Dar šia tema

  Įvyko kibernetinis išpuolis prieš Putino "Tiesioginės linijos" skambučių centrą
  Tegai:
  apribojimas, patyčios, internetinės patyčios, priekabiavimas, Instagram

  Svarbiausios temos