06:57 2020 Birželio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1194
 • RUB77.0055
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  30

  Trumpalaikio stovėjimo aikštelę nuo oro uosto terminalo skiria vos 30 metrų, joje yra vietos 175 automobiliams, o rasti aikštelę lengva ir nevietiniams — ji matoma vos išėjus iš atvykimo zonos

  VILNIUS, liepos 11 — Sputnik.  Vilniaus oro uoste atnaujinta ir specialiais ženklais paženklinta trumpalaikio stovėjimo aikštelė pavežėjams, rašoma oro uosto pranešime žiniasklaidai. 

  Trumpalaikio stovėjimo aikštelę nuo oro uosto terminalo skiria vos 30 metrų. Joje yra vietos 175 automobiliams, o rasti aikštelę lengva ir nevietiniams — ji matoma vos išėjus iš atvykimo zonos. 

  Pavežėjimo paslaugų platforma "Bolt" tapo viena pirmųjų, kuri savo paslaugas visiškai suderina su oro uosto stovėjimo sistemos pasikeitimais.

  Prie aikštelės naudojimo patogumo prisidėti turėtų ir patys pavežėjai, kurie, iškvietus automobilį į Vilniaus oro uostą, programėlėje kliento paėmimo tašką iš karto pažymės šioje aikštelėje.

  "Praėjusių metų tyrimų duomenys rodo, kad pavežėjų paslaugomis naudojasi 11 proc. iš Vilniaus oro uosto į miestą patekti norinčių keleivių, 37 proc. prašo juos pasiimti šeimos narių, bičiulių ar kolegų. Pasisakome už plačią pasiūlą ir galimybes visoms alternatyvoms egzistuoti drauge, nes tai naudingiausia žmonėms. Neabejoju, kad speciali aikštelė suteiks daugiau aiškumo ir patogumo, ir taip pavežėjimo paslaugą pavers dar patogesne", — sako "Bolt" vadovas Lietuvoje Andrius Pacevičius.

  Be to, Vilniaus oro uoste numatoma atlikti šiaurinio perono, riedėjimo takų rekonstrukciją, naujo VIP terminalo su konferencijų centru įrengimą, išvykimo terminalo statybą, eismo schemos priešais oro uostą keitimą ir naujų komercinių erdvių įrengimą. 

  Lietuvos oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Per 2018 metus jie aptarnavo 6,3 mln. keleivių ir 61 tūkst. skrydžių. Vasaros sezono metu iš Lietuvos oro uostų 14 skrydžių kompanijų tiesiogiai skraidina 86 reguliariomis kryptimis į 67 miestus 27 šalyse.

  Lietuvos oro uostai aptarnavo keleivių per 2018 metus
  Lietuvos oro uostai aptarnavo keleivių per 2018 metus

  Dar šia tema

  Greta Vilniaus oro uosto atsiras lėktuvų stebėjimo aikštelė
  Iš Vilniaus oro uosto pradedama skristi į Londono Sitį
  Vilniaus oro uosto rekonstrukcija kainuos apie 17,3 mln. eurų
  Tegai:
  automobiliai, oro uostas

  Svarbiausios temos