14:55 2020 Liepos 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  56

  Mindaugas Lingė padėkojo buvusiai Lietuvos lyderei už atliktą darbą ir patirtį

  VILNIUS, liepos 12 — Sputnik. Lietuvos Respublikos prezidentės patarėjas Mindaugas Lingė priminė apie Dalios Grybauskaitės "iškalbingą žvilgsnį".

  Jis papasakojo, kad pirmą kartą jį pamatė 2009 metų liepos 20 dieną, kai prezidentė pakvietė savo komandą į posėdžių salę.

  Даля Грибаускайте, архивное фото
  Dalia Grybauskaitė ir susitikimas su prezidentės komanda

  "Žvilgsnį, kuris visada buvo iškalbingas. Žvilgsnį, kuris klausė ir klausėsi. Žvilgsnį, kuris nuolat reikalavo tikslumo, greičio ir esmės, turinčios tilpti į tiek, kiek sugebi nenusukti akių. Tokį kaip šis, kurį Irmantas Sidarevičius užfiksavo prieš 5 metus Prezidento rinkimų naktį. Žvilgsnį, kuris skatino nuolatinį pasitempimą ir reiklumą pirmiausia sau pačiam. Nors ir ne visada lengva atlaikyti, bet nesunku skaityti. Jis grūdino, bet tuo pačiu keldavo pasitikėjimą dėl būsimo sprendimo, kuris sekdavo gerai viską pasvėrus", — rašė Lingė savo "Facebook" paskyroje.

  Pasak jo, buvo daug nuoširdaus juoko akimirkų. Arba dvelkiančių ramybe net tada, kai "politinės žemės drebėjimai kitus versdavo panikuoti ir griuvinėti".

  Даля Грибаускайте и ее советник Миндаугас Линге, архивное фото
  Dalia Grybauskaitė ir jos patarėjas Mindaugas Lingė

  "Atsiminsiu ir tą žvilgsnį, kur šoniniu regėjimu gebėdavo pastebėti net smulkiausias, bet ypatingos svarbos detales", — sakė jis.

  Lingė padėkojo Grybauskaitei už darbą ir galimybes, istorines akimirkas ir patirtį. "Buvo nelengva, bet įdomu. Buvo garbė", — rašė jis.

  Даля Грибаускайте и ее советник Миндаугас Линге, архивное фото
  Dalia Grybauskaitė ir jos patarėjas Mindaugas Lingė

  Penktadienį baigėsi Grybauskaitės kaip prezidentės kadencija, kuri truko dešimt metų. Naujasis Lietuvos lyderis — Gitanas Nausėda, kuris per rinkimus gavo 65,68 proc. rinkėjų balsų.

  Dar šia tema

  Dalia Grybauskaitė nepageidaujama ES vadovų gretose
  Grybauskaitė paragino Lietuvą tapti Vakarų vertybių "nešėja"
  Grybauskaitė papasakojo apie "slaptą Lietuvos Prezidento "tašę" su dokumentais"
  Tegai:
  Dalia Grybauskaitė, Lietuva

  Svarbiausios temos