18:44 2020 Rugsėjo 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  54

  Dabar kiekvienam automobiliui sudaromas specialus protokolas, siekiant išvengti ginčų su nenaudojamų automobilių savininkais

  VILNIUS, liepos 15 — Sputnik. Vilniaus miesto savivaldybė pradėjo registruoti apleistų automobilių išvežimą, sakė antstolė Irena Beliačic "Made in Vilnius" portale.

  Senų automobilių likvidacijoje dalyvauja savivaldybės atstovai ir policijos pareigūnai. Kiekvieną kartą, kai automobilis išvežamas, jis yra fotografuojamas, vėliau parengiamas specialus protokolas.

  Kai kurie automobiliai yra praktiškai nauji, o kiti jau surūdiję, net medžiai juose auga.

  "Kaimyninių namų gyventojai laimingi, nes automobilių stovėjimo vietų skaičius didėja", — sakė antstolė.

  Planuojama, kad tokių automobilių išvežimas bus registruojamas ir ateityje.

  Vilniaus miesto savivaldybės Saugaus miesto departamento Viešosios tvarkos skyriaus patarėjas Marius Urvikis teigia, jog faktinės išvežimo aplinkybės yra fiksuojamos, kad būtų išvengta vėlesnių ginčų su savininkais dėl automobilių būklės.

  Jei savininkas vis tiek pateiks skundą ir toks atvejis bus perduotas teismui, savivaldybė turės faktinius įrodymus ir rašytinę ataskaitą, kuri padės išvengti nepagrįstų kaltinimų, kad transporto priemonė buvo pažeista gabenant ar sandėliuojant.

  Antstolė papasakojo, kad, nors tokia paslauga jau yra Lietuvoje 16 metų, tik dabar pradėta fiksuoti tokių automobilių išvežimą. Tai beprecedentis atvejis.

  Likviduojamų nenaudojamų transporto priemonių sąrašas nuolat atnaujinamas. Iki liepos 9 dienos sąraše buvo 109 tokie automobiliai, po to, kai atsirado toks sąrašas, savininkai pasirūpino 40 automobilių, o likusieji buvo nuvežti į saugomą teritoriją nustatyta tvarka.

  Dar šia tema

  Vilniuje kils atliekų surinkimo kainos
  Kultūros renginiai Vilniuje liepą
  "Lux Express" rodo filmukus: Vilniuje autobusas tapo kino teatru
  Tegai:
  likvidavimas, senas automobilis, savivaldybė, Vilnius

  Svarbiausios temos