17:01 2020 Vasario 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.0790
 • RUB68.8060
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (307)
  32

  Lietuvos pasieniečiai lietuvio automobilyje, kuriuo jis važiavo su žmona ir dviem mažamečiais vaikais, po priekinėmis mašinos sėdynėmis aptiko įrengtas slėptuves su kontrabanda

  VILNIUS, liepos 17 — Sputnik. Šalčininkų savivaldybėje pasieniečiai Vilniaus gyventojo vairuotame automobilyje "VW Touran" įrengtose slėptuvėse aptiko tūkstantį pakelių kontrabandinių cigarečių, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Antradienį pasieniečiai patikrinti sustabdė iš vadinamosios Dieveniškių kilpos išvažiuojantį automobilį "VW Touran" lietuviškais numeriais. "VW Touran" vairavo 37-erių Vilniaus gyventojas. Kartu vyko ir du jo mažamečiai vaikai bei žmona. Iš pirmo žvilgsnio atrodė, kad šeimos automobiliu nieko draudžiamo nevežama.

  Tačiau pasieniečiams mašina ir jos vairuotojo elgesys bei atsakymai į kelis klausimus pasirodė įtartini. VSAT pareigūnai laikinai sustabdė šeimos kelionę ir "VW Touran" patikrino detaliai. Paaiškėjo, kad po priekinėmis mašinos sėdynėmis įrengtose slėptuvėse buvo 1060 pakelių cigarečių "NZ Gold" su Baltarusijos akcizo ženklais.

  Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką pradėta administracinės bylos teisena. Vilniečiui gresia bauda nuo 5200 iki 6000 eurų bei 2004 metų laidos automobilio konfiskavimas.

  Po apklausos vairuotojui buvo įteiktas šaukimas atvykti į teismą ir jis paleistas. "VW Touran" ir cigaretės saugomi Žagunio pasienio užkardoje.

  Tą pačią dieną Druskininkų savivaldybėje Druskininkų savivaldybėje esančiame Latežerio kontrolės punkte pasieniečiai į Lietuvą atvykstančiame automobilyje "Volvo S60" baltarusiškais numeriais aptiko 987 pakelius cigarečių "Minsk Capital" su Baltarusijos akcizo ženklais.

  Контрабандные сигареты
  Baltarusio automobylyje "Volvo S60" aptikta slėptuvė su kontrabandinėmis cigaretėmis

  Slėptuvės buvo įrengtos transporto priemonės bėgių perjungimo konstrukcinėje ertmėje. Automobilį vairavusiam 34-erių Baltarusijos piliečiui gresia bauda iki 6000 eurų, taip pat gali būti konfiskuotas jo 2002 metų laidos "Volvo S60".

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (307)

  Dar šia tema

  Kontrabandinės cigaretės aptiktos metano dujomis užpildytuose balionuose — video
  Lietuvis automobilyje su dvigubu dugnu gabeno 2,5 tūkst. pakelių cigarečių
  Tegai:
  kontrabandiniai rūkalai, Lietuva

  Svarbiausios temos