20:26 2020 Vasario 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.0835
 • RUB68.7554
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  49

  Eismo įvykio metu nukentėjo vienas pareigūnas, kuris, suteikus medicinos pagalbą ligoninėje, išleistas gydytis ambulatoriškai

  VILNIUS, liepos 17 — Sputnik. Kontrabandinių cigarečių pilno "VW Passat" vairuotojas nepakluso pareigūnų reikalavimams sustoti ir važiuodamas atbuline eiga, taranavo policijos tarnybinius automobilius su įjungtais mėlynos šviesos signalais, praneša Lietuvos policijos spaudos tarnyba.

  Контрабандист на VW Passat протаранил полицейский автомобиль
  © Photo : Lietuvos policija
  Kontrabandininkai persekiojimo metu taranavo policijos automobilius

  Liepos 16 dieną, apie 18 val., Krosnoje, Lazdijų r., Marijampolės apskr. VPK pareigūnai, turėdami informacijos, kad bus gabenamas didelis kiekis akcizinių prekių (cigarečių) operacijos metu bandė sulaikyti automobilį "VW Passat".

  Sulaikymo metu automobilio vairuotojas (g. 1983 m.) nepakluso teisėtiems pareigūnų reikalavimams sustoti ir taranavo tarnybinius automobilius "Citroen Berlingo" ir "Škoda Octavia".

  Automobilio vairuotojas ir du kartu vykę asmenys sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Įtariamųjų automobilyje rastos 45-ios dėžės su cigaretėmis, pažymėtomis Baltarusijos banderolėmis ir valstybiniai numeriai.

  Eismo įvykio metu apgadinti visi trys automobiliai. Pareigūnai rimtų sužalojimų išvengė, vienas pareigūnas dėl nugaros sumušimo ir kaklo patempimo, suteikus medicinos pagalbą ligoninėje, išleistas gydytis ambulatoriškai.

  Tęsiant ikiteisminio tyrimo veiksmus, buvo atlikta krata Šalčininkų r., Eišiškių mstl., kur garaže buvo rastos dar 73 dėžės cigarečių su Baltarusijos banderolėmis.

  Dar šia tema

  Naujajame Urengojuje atskleistas ginklų kontrabandos iš Lietuvos ir Ukrainos kanalas
  Sulaikytas vilnietis, gabenęs 2 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių
  Nutraukta šeimos kelionė su tūkstančiu pakelių kontrabandinių cigarečių
  Tegai:
  kontrabanda, policija

  Svarbiausios temos