15:57 2020 Rugpjūčio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1765
 • RUB86.7275
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  38

  Varžybose dalyvaus gausybė Lietuvos bėgimo klubų atstovų, svečiai iš Rusijos, Nyderlandų, Latvijos, bei NATO kariai

  VILNIUS, liepos 19 — Sputnik. Šį sekmadienį, liepos 21 dieną, Vingio parke vyks tarptautinis Vilniaus 100 km bėgimas, praneša sostinės savivaldybė.

  Sportininkų laukia išbandymai įveikiant 100 ar 50 km distancijas, taip pat estafetė 10×10 km, o visų susirinkusių žiūrovų visą dieną lauks daug įdomių pramogų.

  Международный фестиваль современного уличного театра SPOT в Вильнюсе
  © Sputnik/ Владислав Адамовский.

  Ilgų nuotolių bėgikams šios varžybos bus vienos svarbiausių šiame sezone, nes būtent šiame renginyje bus kovojama dėl Lietuvos 100 km bėgimo čempionato apdovanojimų. 100 ir 50 km distancijose lietuviams iššūkį mes svečiai iš Rusijos, Nyderlandų ir Latvijos.

  Varžybos prasidės ankstų sekmadienio rytą — 6 val. 10-17 val. Vingio parke vyks edukacinė, sportinė ir pramoginė programa žiūrovams.

  Varžybose dalyvaus ne tik gausybė Lietuvos bėgimo klubų atstovų, bet ir NATO kariai. NATO komandoje į bėgimą užsiregistravo kariai iš Vokietijos, JAV ir Jungtinės Karalystės. Savo jėgas estafetėje išbandys ir ugniagesiai.

  13 val. vyks šimto pritūpimų varžybos, 13.45 val. — šimto atsispaudimų iššūkis, 14.30 — šimto šuoliukų su šokdyne iššūkis, 15 val. — plankos iššūkis.

  Iššūkiuose galės dalyvauti visi norintys, tiek pavieniui, tiek su komanda (iki 10 žmonių). Kviečiame išbandyti savo jėgas ir už Lietuvą padaryti, pavyzdžiui, šimtą atsispaudimų.

  Dar šia tema

  Kas greitesnis: olimpinis čempionas Jusainas Boltas varžėsi su mototaksi
  Bėgimas su kliūtimis: Maskvoje ančių šeimai padėta pasiekti upę
  Kostiumuotų žmonių maratonas: Vilniuje įvyko Kalėdinis bėgimas
  Tegai:
  NATO, Latvija, Nyderlandai, Rusija, bėgimas, Lietuva, Vingio parkas

  Svarbiausios temos